Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Kąt wtrysku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie w sobote ruszam do akcji :hi:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:17_________________________________________________witam

Panowie dzieki waszym poradom dzis zabralem sie ten kat wtrysku

Program_Manager_2010_11_20_13_51_22.jpg

Program_Manager_2010_11_20_13_52_16.jpgjutro rano zobacze jak teraz odpala i napisze WIELKIE DZIEKI WSZYSTKIM :hi:

Opublikowano

dawka paliwa mala troche :sick3:

Opublikowano
  • Autor

jak mam zwiekszys tą dawke paliwa??????? a gdzie to widać???[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 22:40_________________________________________________z tą dawką pobawię sie jutro ale mam jeszcze pytanie poniewz dzis jechalem autem i przy dodawaniu gazu auto dymi na bialo :shocked: :shocked: co to moze być czy coś zchrzanilem z tym kątem????? aha czyścilem wczoraj tez n75 i te węzyki dochodzące do niego bo np wezyk czarny byl zalany calkowicie olejem i w n75 tez troche tego bylo (auto jedzie max 140) to moze po tym czyszczeniu co????

Opublikowano

Dawka paliwa mała bo nie zagrzany silnik kolega miał w okienku 7 powinien mieć 65-70 co odpowiada ok 90C,a przynajmniej 80 tak jak wcześniej robił screna

Opublikowano
  • Autor

o kurcze to ciekwe czy ustawilem dobrze ten kąt wtrysku jesli na niedogrznym silniku robilem zaraz lece sprawdzic [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 15:29_________________________________________________ok jeszcze raz zagrzalem i sprawdzilem a co do dymienia wyplulo mi wezyk ktory idzie z n75 wyplulo mi go z tej gumowej rury i nie dokrecilem opaski na rurze od intercolera :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: moj bląd teraz nie dymi az tak

Program_Manager_2010_11_21_15_36_45.jpg

Program_Manager_2010_11_21_15_37_43.jpg

Program_Manager_2010_11_21_15_43_44.jpg

Opublikowano

I widzisz teraz jak kąt sie zmienił?,dawka paliwa jak na serie to bym zostawił,zobacz jak rano zapala,a w razie W jeszcze popraw.Ale na upartego to z dawką można by zjechać poniżej 4mg

Opublikowano

dawke moznaby ustawic w granice 2.8-3.0

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki Panowie zobacze jak jutro odpali rano i w razie co to dawke zmienie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.