Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przeprogramowanie Licznika, Immobiliser ale poza autem..


rafpia86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów, Czy jest tu ktoś kto wie jak i umiał by to zrobić:

-wgrać immobiliseru z jednego licznika do drugiego ale nie w samochodzie tylko na biurku??? dlaczego? już tłumacze, zrobiłem przekładkę z 2.5 tdi na 1.9 tdi i teraz nie zgadzają się piny w wiązce wnętrza w kierunku do silnika i nie da się połączyć z komputerem (będę wiązkę przekładać w wakacje) ale potrzebuje zgrać IMO z jednego licznika do drugiego. jeżeli jest tu ktoś kto by potrafił to zrobić nie drogo albo powiedział jak to zrobić to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.

wg. mnie "na biurku" tego nie zrobisz. Trzeba by pewnie odpowiednio przerobic wtyczki w aucie.

Ewentualnie jesli nie da rady podlaczyc licznika do auta,trzeba by go podlaczyc do innego gdzie pasuje i wtedy programowac.czyli,podlaczasz stary licznik do swojego auta,odczytujesz co trzeba i wgrywasz do licznika(nowego) podlaczonego do innego auta.innego sposobu nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak masz na biurku sterownik silnika 1.9 tdi to w nim mozna zrobić myk żeby było IMMO OFF :hi:

I śmigasz autkiem które można odpalić z gwożdzia :)

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wskaznikiem paliwa, w 2.5 tdi była pompa paliwa wywaliłem ją i wsadziłem to co miałem w 1.9 i wskaznik po zatankowaniu auta opada po 10 km. jeszcze nie działa lampka od właczonych świateł podczas właczenia migacza nie świeci sie kontrolka od migacza, i ciągle swieci sie kontrolka absu. a na starym liczniku wszystko gra tylko auto nie odpala:( najchetniej to bym wyłaczył ten immo w cholere!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wiem, że odgrzewam kotleta:)

Mam pytanie jak odłączyć immo? Zmieniłem licznik w swojej niuni i teraz nie mogę odpalić:( z tego co czytałem to immo jest w liczniku i zeby zakodowac nowy to trzeba pin, ja niestety takowego nie posiadam...

Samochód stoi u mechaniora i na starym liczniku wogóle nie może sie połaczyć z komputerem, na nowym jest wszystko o.k tzn. łączy się , ale nie można odpalić auta... Proszę o pomoc bo już mnie szlag trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niech mechanik odczyta pamięć 24cxx która siedzi w sterowniku silnika - podeslij mi na pw . W zamian podam Tobie delikatnie zmodyfikowany wsad Twojej pamieci na której bedzie wszystko ok :)

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG-iem tego nie zrobisz . Niech jakis elektronik odczyta ta pamiec w sterowniku silnika i podeslij zawartosc do mnie . Wtedy pomoge .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...