Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

tomek1974 powiec mi ty masz tylko xenon na mijania swiatłach czy na drogowe tez??

bo ja juz mam xenonik ale tylko na mijania a jutro biore sie i robie swiatła dzienne krotko mowiąc wziolem sie za moja niunie i juz pare poprawek porobilem teraz tylko zdeżaki jada do lakierni ale to w przyszlym tygodniu :kwasny::decayed:

tylko mijania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie czy koszalin Umarł ...nie macie ochoty się spotkać ??? co jest?? jest ciepło pogoda fajna....a jak był śnieg i chlapa to marudziliście że zimno i szybko robi się ciemno... :confused4: a teraz temat umarł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy koszalin Umarł ...nie macie ochoty się spotkać ??? co jest?? jest ciepło pogoda fajna....a jak był śnieg i chlapa to marudziliście że zimno i szybko robi się ciemno... :confused4: a teraz temat umarł :kwasny:

Dziś faktycznie, trochę niefortunny termin, ale po Świętach z przyjemnością się spotkam;) Wymiana doświadczeń zawsze mile widziana ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie chodzi tak aby było 3 auta... trzeba tak ustalić aby była ładna gromadka :naughty: bo na 3 auta nie ma sensu się pojawiać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję ten wątek już parę tygodni i wciąż są tylko próby - w tyłku to mam ....przyjeżdżam nawet dla 3 aut ;) pod warunkiem, że będą trzy :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo się rzekło - w lany poniedziałek ....tylko woda do 17 tej :)))) ;) Będę w amfiteatrze ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto jeszcze bedzie dzis na amfiteatrze? chyba do 17 wytrzeźwieje po wczorajszej libacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...