Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,to kiedy organizujem nastepnego spota.Kolego wez sprzet do czyszczenia navi,bo ta plytka nicholery nie rusza.Pozdrowionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko a weź sprawdź czy MP3 czy czyta albo audio normalne?? ja można się spotkać 3 maja...bo w czwartek, piątek mam szkolenie a na weekend mykam z lubą po Szczecina

@ Link do opini o tych gosciach... jedz do TUNE-UP i wsio....ten koleś na lechickiej to gotowe programy ma więc Lipa Totalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jedz miszczu do nich , padaka na maksa. nawet hamowni dobrej nie maja. jak chcesz to dawaj do gdanska do roberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba moj ojciec w maju pogoni do gdanska i do rodzinki, planuje przy okazji zrobic chipsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze w poniedziałek jakis spocic??

DAJ SOBIE SPOKUJ Z TA TRAGICZNĄ HAMOWNIĄ W KOSZALINIE!!!!!

Dlaczego tragiczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podjedz i Pogadaj co masz do stracenia prócz WAchy..... kolego TUNE-UP i tylko tam!!! w Regionie!

100zł jeszcze. Bo tyle chcą za zhamowanie. Więc jak jesteś lepiej poinformowany ode mnie to możesz mi powiedziec co tam jest nie tak. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi by pasowalo po 9 maja bo dopiero wtedy wracam... a widze ze wkoncu sie ruszylo towarzystwo i jest juz nas wiecej niz trzech :naughty: :naughty:

jesli chodzi o ta hamownie to owszem wczesniej wgrywali gotowce wiec nie bylo najlepiej, ale teraz zmienili podejscie do tematu, skumali o co chodzi i teraz do kazdego auta robia indywidualnie program....a z racji tego ze znam ludzi z tamtad to program pisze im dobry tuner z krakowa. nie pamietam teraz juz dokladnie nazwy ale pamietam ze jak mi powiedzieli kto im pisze sprawdzilem na forum i jest to polecany tuner. ale za cholere nie moge sobie przypomniec nazwy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi by pasowalo po 9 maja bo dopiero wtedy wracam... a widze ze wkoncu sie ruszylo towarzystwo i jest juz nas wiecej niz trzech :naughty: :naughty:

jesli chodzi o ta hamownie to owszem wczesniej wgrywali gotowce wiec nie bylo najlepiej, ale teraz zmienili podejscie do tematu, skumali o co chodzi i teraz do kazdego auta robia indywidualnie program....a z racji tego ze znam ludzi z tamtad to program pisze im dobry tuner z krakowa. nie pamietam teraz juz dokladnie nazwy ale pamietam ze jak mi powiedzieli kto im pisze sprawdzilem na forum i jest to polecany tuner. ale za cholere nie moge sobie przypomniec nazwy....

Mi gościu tam powiedział że własnie robi ktoś dla nich te softy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...