Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a dokładni gdzie się on znajduje? jadę do bemo więc zajrzę .

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 149,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

STRUMIENICA tylko nie jakiś badziew tylko porządna. [br]Dopisany: Maj 20, 2011, 09:30:11 _________________________________________________Koledzy a ja z innej beczki troszeczkę poszukuje felg alu 17" tanio mogą być do regeneracji z rozstawem 5x112 do AUDI ma ktoś na zbyciu??

Ja będe miał na zbyciu 17" te co mam teraz na autku w lipcu mogę Ci je przywieść do Polski.Co do ceny możemy się dogadać.A tak na marginesie co tu taka cisza ze spotami wszyscy powyjeżdzali z Koszałka?

Zdj_cie261_C.jpg

Zdj_cie262_D.jpg

Więcej zdjęć na aucie tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197519.msg2419430#msg2419430

Opublikowano
  • Autor

daniel juz je ogladałem umówmy sie ze jak nie sprzedasz ich to odezwij sie w lipcu to pogadamy ok bo fajne te twoje fele

Opublikowano

a czy B5 nie ma 5x100 bo b7 ma 5x112 :gwizdanie:

Opublikowano

B5 też ma 5x112 :wink4:

Opublikowano
:hi: Koledzy małe pytanko jakie najlepsze oznaczenie ET 35 czy ET 45 jak to będzie na aucie wyglądać?Oponki 235/35/19 mam do wyboru te dwa oznaczenia :gwizdanie:
Opublikowano

panowie, muszę wymienić świece i przewody w silniku. jakie zamontować?

Opublikowano
  • Autor

ja polecam NGK i Swiece i przewody a ty czasem nie masz fajek do swiec????

Opublikowano

gazu nie mam ale będę miał :(

Opublikowano

gazu nie mam ale będę miał :(

Pewnie kazali Ci wymienić przed założeniem instalacji... Do świec jest trochę trudny dostęp, ciekawostką jest to, że oryginalny klucz do kół odkręca też świeczki ( odkręcasz drugą stroną klucza ).

Opublikowano
  • Autor

To odrazu powiem ci zebys nie zakładał jakiegos lipnego gazu bo puzniej tylko problemy bedziesz mial jak nie z sądami lambda to z kompem. Wiem bo przerabiałem to w golfie byłym i cos strasznego i powiedzielem ze jak skusze sie jeszcze kiedy kolwiek na gaz to tylko dobrej firmy typy BRC, AG gaz system fakt ceny montażu sa drogie ale oplaca sie bo nie ma puzniej problemów.

Opublikowano

świec mi nikt nie kazał wymieniać, już mam zrobione na nich jakieś 45 000 i się zastanawiam czy ich już nie wymienić.

a jeśli chodzi o gaz, to chyba będzie stage 3. będę zakładał w koszalinie w kameleonie bądź w jamnie

Opublikowano
  • Autor

Kolego ODRADZAM KAMELEONA !!!! kumpel u nich zakładał i teraz strasznie klnie jak chcesz to jec na mieszka pierwszego koło komisu samochodowego tam w garazu facet robi i moge go smialo polecic bo jest bardzo dokładny i wszystko ładnie połozone i dokładnie zrobione.

Opublikowano

dzięki kolego, a ten koleś nie jest przypadkiem naprzeciwko espersena?

Opublikowano
  • Autor

nie nie on jest bardziej przy zlomostalu

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Chłopaki,

Gdzie w Koszalinie można obszyć kiere skórą? Możecie polecić jakiś zakład. Nie szukam ludzi co w garażach robią tylko jakieś zakłady żeby w razie czego mieć jakąś gwarancje. :hi:

Na necie znalazłem: http://www.tapicer.koszalin.pl/kontakt.php <- nie obszywają :angry

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=208463.msg2452506;boardseen#new <= ja juz sprawdziłem historia zgadza się z ks. servisową, koszt nie duży a uspokoi człowieka :tongue4:

Opublikowano

I ile kolego płaciłeś za to sprawdzenie ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.