Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,no ja jestem w takim razie zmuszony zabrać dodatkowo teścia bo moja żonka nie kieruje. :kox:

Jakby co to worek drewna na ognicho też mogę do kufra zapakować.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spoko, teściu może być :D

Kolejna modyfikacja logo - jeszcze się z tym sporo pobawię, ale mam nadzieje, że się uda zrobić "arcydzieło" :polew:

done.jpg

Opublikowano

Witam,no ja jestem w takim razie zmuszony zabrać dodatkowo teścia bo moja żonka nie kieruje. :kox:

Jakby co to worek drewna na ognicho też mogę do kufra zapakować.

Albo pić piwo bezalkoholowe :wink4:

Opublikowano

Panowie, czy zmiany w logo idą w dobrym kierunku? Bo projekt chciałem niebawem ukończyć, a nie wiem czy w ogóle Wam się podoba :mysli:

Opublikowano

Ja już Ci pisałem które mi pasują,tylko bez obrysu miasta.Ja jestem za tym,żeby jak najbardziej zbliżyć do ori logo A4 Klub Polska,ale to jest takie moje skromne zdanie.Niech się jeszcze ktoś wypowie. :wink4:

Opublikowano

Póki co czekam na odpowiedź od Prezesa Hugo w sprawie możliwości wykorzystania logo A4 Klub Polska do stworzenia naszej grupowej naklejki. Zanim dostanę zgodę kombinuję z innymi ;)

Z inną czcionką:

done.jpg

Opublikowano

Kombinuj kombinuj :wink4:

Opublikowano

Panowie orientujecie się czy do tych Łaz można dojechać przez suchą koszalińską? nie ma tam żadnej polnej drogi dalej? :decayed:

Opublikowano

A co szukasz powrotu do domu po spociku? :naughty: Nie łatwiej szofera :>

Opublikowano

Nie wiem czy będę miał wolne na spota :/ ale tak się składa że i tak muszę tam zawitać, mieszkam w wakacje w Darłowie więc bez sensu przez koszalin jechać jak może być dużo dużo krócej :wink4:

Opublikowano

mozna przez sucha, cofasz sie z darlowa do suchej i walisz przez lazy .

Opublikowano

Spoko, teściu może być :D

Kolejna modyfikacja logo - jeszcze się z tym sporo pobawię, ale mam nadzieje, że się uda zrobić "arcydzieło" :polew:

done.jpg

dla mnie bomba :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Póki co czekam na odpowiedź od Prezesa Hugo w sprawie możliwości wykorzystania logo A4 Klub Polska do stworzenia naszej grupowej naklejki. Zanim dostanę zgodę kombinuję z innymi ;)

Z inną czcionką:

done.jpg

Poproszę jedną :good:

Opublikowano

Panowie orientujecie się czy do tych Łaz można dojechać przez suchą koszalińską? nie ma tam żadnej polnej drogi dalej? :decayed:

Polne też są :tongue4:

Opublikowano

Panowie jakiś spocik będziecie mieli między 6-12 lipca? Będę w pobliżu Koszalina, może bym wpadł jakbym czas znalazł :hi:

Opublikowano

Szykuje się spocik 16 lipca,a czy koledzy coś zorganizują szybciej to niewiem :hi:

Opublikowano

Oj, szybciej to może być mały problem. Chyba, żeby zrobić mały spot na amfiteatrze, żebyśmy się chociaż wszyscy zapoznali ze sobą? Co Wy na to?

http://www.facebook.com/event.php?eid=202513739794166 --> zapisywać się! :tongue4:

Opublikowano

I jak się mają sprawy wlepy? :> Chętnie taką bym zakupił :)

Opublikowano

Nadal poprawiam projekty, jak będą gotowe zrobimy ankietę i zlecimy wykonanie ;)

Opublikowano

no to staraj się z tym projektem i oblepiamy fury :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.