Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ustalone, dziś po amfiteatrem ok 18:30 :>

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przykro mi nie będę zapindalał 600km na spotkanko,następnym razem.Zróbcie jakieś fotki :hi:

Opublikowano

Ja dopiero w niedziele zjeżdżam na Koszalin po wakacjach, więc na next spotkano wpadnę na pewno ;)

Opublikowano

W takim razie dziś o 18:30. Ciekawe ilu nas będzie. Niech wpadają i inne modele audi :decayed:

Opublikowano

na 99% jestem o 18:30, :good: :good: :hi: :hi:

kto może niech zabiera aparat , fotki się wstawi :good: :good:

Opublikowano

Niestety aparatu akurat sprawnego nie mam :kwasny: kolega wraca z Gdańska i stoi teraz w Rumii w korku :P może da radę...

Opublikowano

jestem na 100% :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 17:21_________________________________________________No i po mini spociku fajnie było się spotkać.

Pięć autek ale bardzo ciekawych na następny to wszyscy biegiem.

Fotek nie ma bo ciemno i za***ista mgła .

Pozdro dla wszystkich .[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 20:34_________________________________________________A teraz browarek i mam talent dla śmiechu[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 20:36_________________________________________________ tu jest link dla nowego kolegi na forum z Mścic może coś ci pomoże http://audi.pacula.eu/category/a4-b5-avant/ :hi: :hi:

Opublikowano

Dzięki za spocika ;p Co prawda zdjęć ni ma bo ciemno, ale następnym razem nadrobimy :naughty:

Opublikowano

sbenios ta twoja kiera chyba będzie mi się sniła :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bez przesady, jak dasz swoją do obszycia to będzie git :). Ja teraz porządek z radiem muszę zrobić, bo jutro jadę w trasę i znowu cicho będzie :confused4:

Opublikowano

pisz do Pawła tu jego nick e2rdd23

Opublikowano

Tak wiem, ale dopiero jutro pójdę do auta. Nie mam tych wyjmaków, więc jutro pilniczkiem będę się bawił, ale myślę, że wylezie bez problemu. A co myślicie o czym takim, co prawda nie A4 B5 ale chodzi o czerwony kolor i czarny dach :naughty:

http://i30.tinypic.com/icnv3r.jpg

http://i31.tinypic.com/28oyzt.jpg

http://i28.tinypic.com/5k3vbr.jpg

Edit:

I co sądzicie o takim zabiegu? Mi osobiście czerwone autko i czarny dach bardzo się podobają, wiadomo, trzeba szybki przyciemnić, felgaski jakieś dołożyć itp

Opublikowano

ładne :good:

Opublikowano

Niczego se :good: jakieś 18" lub 19" i będzie :good: lekka gleba...

Opublikowano

Miło było :) dzięki za link. Tak na prawdę to bardziej to temu Łukaszowi co ma taka jak Twoja b5 sie przyda bo to jemu sie zacina uchwyt na kubek. Muszę go przycisnac żeby konto założył. :tongue4: Myśle ze następnym razem będzie nas wiecej.

[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 21:53_________________________________________________Co do felg to może w czasie zimy bedą do sprzedania alu z tej audi http://moto.allegro.pl/audi-a3-1-9-dopieszczona-perelka-i1831083707.html. / auto kupiła siostra kolgei Łukasza którego dzisiaj poznaliscie / A3 jest na 19 i gwincie. Jak na Gdańsk i nasze drogi jest za twardo wiec wszyscy ja namawiają do sprzedania tych felg a są w miodzio stanie. 19"[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 21:58_________________________________________________A czarny dach do czerwonego pasuje w 100% także dobry pomysł :P

Opublikowano
  • Autor

kolego jakie pilniczki takie radio wyciąga sie 4 pręcikami wkładasz i samo sie odblokowuje i tylko wyciągasz. Zapodaj te nr i będziesz jechali z muzyczka.[br]Dopisany: Październik 01, 2011, 10:06:08 _________________________________________________A ha dzieki za spota

Tomek a jaka cena tych drzwi dla mnie bedzie taka jak w katalogu?[br]Dopisany: Październik 01, 2011, 10:06:49 _________________________________________________sory to radio wyciąga sie wyjmakami racja. :tongue4: :tongue4: :good:

Opublikowano

tak Paweł jego radyjko tylko wyjmakami ale jak się ich nie ma to pilniczek jak znalazł.

od katalogu dre masz 25 % :hi: :hi:

Opublikowano

Paweł, poszło do Ciebie PW :naughty: Te zdjęcia co zrobiliśmy, są kijowe, ale nie aż tak, widać na nich samochodziki i kilka osób :P Na kompie wyglądają nawet jakoś.

Opublikowano

Fotkę wrzucisz ? Czy podeslesz na PW? :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.