Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1000L na jednym baku przy jeżdzie 120 :D hehe ach te DIZLE :polew: :polew:

Dokładnie :> serce się raduje na taki widok 1000km zasięgu na FISe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko - chlopaki jest ktos w "naszej okolicy dobry od gazu" chodzi mi o kogos kto naprawde sie zna, zalozyłem gaz w kameleonie, mam auto po chipie i nie mogli mi go wyregulowac , bo pojawia sie tzw zapetlanie wtryskow i gaz sobie z tym nie radzi, zalozyłem standard komputer na 50 km , i chodzi ale wolałbym ogarnac ten gaz na starym kompie bo mocy mi teraz brakuje;)

Moze ktos z Was zna sie na regulacji lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sbenios widziałem cie dzisiaj .Staliśmy przez moment koło siebie na światłach kolo pks.Chyba goniłeś na jakiś rodzinny obiadek albo do koscioła bo gajerek był wdziany .

pozdro :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno jest już nas 2 :polew: Niby robią tam i luksusowe auta i sportowe, ale te zestawy co tam pakują to kaszana, sam pojęcia dużego nie mam, ale wystarczyło kilka minut rozmowy z nimi i obejrzenie autek co zrobili :)

Ja chyba gazować swoje OOOO będę na Mieszka I, tam podobno ogarnięty koleś, i dobre opinie ma.

Edit.

Teraz zauważyłem, że ten zakład na Lechickiej za torami poleciłeś. Osobiście też nie przypadli mi do gustu. Zapytałem o jak najlepszą instalke, a koleś mi o Valtekach zaczął gadać i Tomasetto... podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując swojego dziadka byłem zdecydowany na zagazowanie go i bardzo się zdziwiłem gdy dowiedziałem się, że według ''świetnego'' koszalińskiego diagnosty pana Preckajło silnik ADR kompletnie się do tego nie nadaje :shocked:. Według innych źródeł np. A4 - klub.pl nie ma lepszego silnika pod LPG. Jakie to szczęście, że nie posłuchałem tego pana, jeżdżę na junkersie czwarty rok i świetnie się sprawdza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym miejscu w końcu założyłeś? :mysli:

Założyłem w Jamnie ale nie wiem czy to są jacyś wybitni fachmeni, silnik dobrze działał na benzynie (a to podstawa) więc powkładali swoje gazowe graty i tyle miałem z nimi kontaktu. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...