Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

diesel czy benzyna??? b5 czy b6??

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak nie dali rady go ukrasc, to musieli to byc jakies dzieciaki-amatorka. dla kogos kto wie co robi, to tak stary parch jak b5 jest do odpalenia w pare sekund doslownie.

Opublikowano

Next week myśle że pasuje wszystkim ;) :>

Tomek rozglądasz się za nowym autkiem ? :gwizdanie: bo chyba Cie widziałem dziś na giełdzie na samochodach ;) Ja sprzedawałem matuli Pande :tongue4:

szukałem jakiegoś Bugatti ale kiepsko bo nic nie było :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 10:29_________________________________________________a tak serio to tak sobie oglądałem te smaczki z korektami liczników :cool1: :cool1:

Opublikowano

To jak z tym spotkankiem ?? Dziś, jutro, pojutrze? :rolleyes:

Opublikowano

W niedziele mogę podjechać na spocika :> ustalmy konkretną godzinkę :>

Opublikowano

mam ślub - Swoj mnie nie bedzie;)

Opublikowano
  • Autor

cool506 no to panie wszystkiego najlepszego i dobrze spełń obowiazek małżeński po weselu :naughty: :naughty:hehehe GRATKI!!!! :naughty::hi:

Opublikowano

To wszystkiego naj, naj na nowej drodze życia i abyś w noc poślubną też poczuł swąt spalonej gumy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chyba że już jest bez gumy :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

co do niedzielnego spocika to jak nie zapiję pały dzisiaj to też jestem :cool1: :cool1:

Opublikowano

Dziś koło 14 wpuszczałem na lewy pas ( 1-go Maja ) srebrnego Avanta na klubowych ramkach. Pozdróweczki.

Opublikowano

i jak tam jutro spocik czy nie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja na 99 % jestem :hi: :hi: :hi: :hi:

[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 20:05_________________________________________________szkoda że kolega cool506 wcześniej się nie pochwalił się ślubem byśmy mu może jakąś bramę audiczkami zrobili :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dziś koło 14 wpuszczałem na lewy pas ( 1-go Maja ) srebrnego Avanta na klubowych ramkach. Pozdróweczki.

to bylem ja :decayed: dziekówa i pozdro dla Ciebie!

Opublikowano
  • Autor

tomek1974 tomek twoja AUDICZKE :audi: :audi: z daleka wypatrzyłem ale odezwalem sie puzniej bo przecież trzeba bylo pocisnac troszke tych sierot co jechali w strone biesiekierza.

A odnosnie naszej sprawy to podjade do ciebie tak w 2 tygodniu listopada i juz bedziemy konkretnie zamawiali.]

A co do tego ślubu kolegi to popieram Tomka bysmy podjechali i klaksonami odprowadzili pod dom weselny.

Opublikowano

I jak tam, coś konkretnie wiadomo, bo może też by mi się udało podjechać na pierwsze spotkanko :)

Opublikowano

i co z tym spotem :)

Opublikowano
:hi: ja niestety nie dam rady cisnę na mecz do Poznania na Kolejorza :> :>
Opublikowano

To co Panowie godzina 15ta pasuje parking amfiteatr,pogoda dopisała :mysli:

Opublikowano

No mi by 14 pasowała bo przed 16 musze sprawe załatwić ;/ Ale moze uda mi sie przełożyć no zobacze

Opublikowano

to co 14 czy 15 :cool1:

Opublikowano

14 :30 :D albo 15 :D

Opublikowano
:tongue4: Panowie To spotkajmy sie o 14:30 ;p nie będe miał dużo czasu ale na godzinke ;) Amfiteatr czy podziemia gdzies kosmos czy forum?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.