Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

amfiteatr 14:30

to kto jeszcze będzie bo dwa autka to nie spot

proponuję odpowiedzi do 13:40 kto będzie tak aby starczyło czasu na dojazd

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie jak Tomek pisze :good:. Do 13:40 dajcie znać kto bedzie mógł wpaść bo nie ma sensu na 2 auta robić "spot" :thumbdown:

Opublikowano

to nici ze spota :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba lipa ... :mysli:

Opublikowano

no to pora na browara :) :) :) :)

Opublikowano

dokładnie :drunk:;) Może następnym razem sie ustawimy w konkretniejszej liczbie :audi::naughty:

Opublikowano

AMFITEATR...KOLO forum dzis korki :confused4:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 13:58_________________________________________________Panowie wstępnie 6 Listopada sie umówimy o 15 (godzina do ustalenia ) pod Amfiteatrem .Bo taki umawianie jest nie poważne .Pasuję ? tydzień wcześniej się umówimy i będzie wsio.

Opublikowano

Mi dziś nawet nie pasowało, za tydzień w weekend też mnie nie ma. Może kiedy indziej.

Opublikowano

Panowie, może zrobimy jakiegoś spota któregoś popołudnia? Ja będę do piątku w Koszalinie.

Opublikowano

:decayed:

Kierunek Skwierzynka :kox:

Opublikowano

110 kuni i bączki puszcza :polew: ..ja za 9mc pozbywam się Gnojówki i kupuje EVO IX :kox:

Opublikowano

Świetna zabawka tylko gdyby dopracowali i polepszyli jakość materiałów we wnętrzu...... Ale nie to sie w tym aucie liczy :>

Opublikowano

110 kuni i bączki puszcza :polew: ..ja za 9mc pozbywam się Gnojówki i kupuje EVO IX :kox:

ze 170:p

Opublikowano
:hi: co do spota to 6go mi pasuje tylko ustalmy konkretną godzinę :gwizdanie:
Opublikowano

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dzieki Chłopy za zyczenia !!

Jechałem oczywiscie :audi: ale a6 c6 Q ;) Weselicho sie udało, tylko chory jestem bo poprawiny trwały dwa dni do 5 rano :kox:

Wodeczka NEMIROFF polecam zajeb :gwizdanie: ta a co do spota musze sie porzadnie wykurować, za tydzien moge obiecac obecnosc ;) Teraz juz w koncu moge zajac sie mocą, bo gratow troche kupiłem i nie miałem czasu a chce dojsc do 200km;)

POZDRO :hi:

Opublikowano

Wczoraj dostałem ciekawą wiadomość, warto przeczytać i przyłączyć się do akcji :decayed::

Dnia 2 listopada 2011 16:04 "Facebook" <[email protected]> napisał(a):

Protest przeciwko rosnącym cenom paliwa Do...

Denis Makula

Protest przeciwko rosnącym cenom paliwa Do wszystkich kierowców. Bardzo dobry pomysł. (koniecznie przeczytaj do końca!) Ceny paliwa poszybowały w górę. Jeszcze trochę i zobaczymy 6 PLN za litr, a potem może i więcej. Poniższa propozycja ma znacznie więcej sensu niż kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", które b...yło przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw śmiali się jedynie, bo wiedzieli, ze nie będziemy kontynuować akcji krzywdząc samych siebie rezygnując całkowicie z zakupu paliwa. Było to bardziej niekorzystne dla nas niż problem dla nich. Ale myśląc o tamtym pomyśle powstała idea, która może przynieść rzeczywiste korzyści. Przeczytaj proszę i przyłącz się! Przy cenach paliw rosnących każdego dnia my konsumenci musimy podjąć akcję. Jedynym sposobem abyśmy zobaczyli, ze ceny paliwa idą w dół jest trafienie kogoś w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I możemy zrobić to BEZ narażania się na niewygody. Oto pomysł: Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jeśli nie będą sprzedawały paliwa, będą zmuszone do obniżenia ceny. Jeśli one obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy do milionów. Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej to juz w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi. Jeśli każda z nich wyśle do kolejnych 10... Wszystko, co należy zrobić to wysłać tę wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować paliwa na stacjach BP i STATOIL. To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma tę wiadomość przęśle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionów konsumentów w ciągu 8 dni! Założę się, ze nie sądziłeś, ze masz taki potencjał, prawda? W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu. Jeśli uważasz, ze ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość. WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok.4,0 PLN /litr). Razem możemy to zrobić. Prześlij tę wiadomość nie kupuj paliwa na BP i STATOIL. TO TY MOŻESZ USTALIĆ CENĘ

Co sądzicie o czymś takim? Ja np tankowałem na BP bo punkty payback chciałem, a teraz trzeba będzie gdzie indziej tankować.

Opublikowano

WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok.4,0 PLN /litr).

Chyba w ten sposób to się nieuda, ponieważ marża stacji benzynowych to tylko mały składnik ceny paliwa ok. 20gr. na litrze.

Podatki, podatki, podatki, Korwin Mikke się kłania. :notworthy:

Opublikowano

Panowie dostał już ktoś z was fotkę z fotoradaru w Koziej Górce? Dziś wracając do domu przejechałem z 55 km/h i ujrzałem błysk flasha. Czytałem przepisy dot. fotoradarów gdzie jest napisane że tolerancja prędkości wynosi 10km/h. Zastanawiam się tak czy przyjdzie mi sweet focia :mysli:

Opublikowano

nie powinna przyjsc , są ustawiane na 58 - 59 - 60 ale jak blysnie przy tej najnizszej granicy to raczej nie przysyłają

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.