Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

amfiteatr 14:30

to kto jeszcze będzie bo dwa autka to nie spot

proponuję odpowiedzi do 13:40 kto będzie tak aby starczyło czasu na dojazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

AMFITEATR...KOLO forum dzis korki :confused4:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 13:58_________________________________________________Panowie wstępnie 6 Listopada sie umówimy o 15 (godzina do ustalenia ) pod Amfiteatrem .Bo taki umawianie jest nie poważne .Pasuję ? tydzień wcześniej się umówimy i będzie wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna zabawka tylko gdyby dopracowali i polepszyli jakość materiałów we wnętrzu...... Ale nie to sie w tym aucie liczy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110 kuni i bączki puszcza :polew: ..ja za 9mc pozbywam się Gnojówki i kupuje EVO IX :kox:

ze 170:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dzieki Chłopy za zyczenia !!

Jechałem oczywiscie :audi: ale a6 c6 Q ;) Weselicho sie udało, tylko chory jestem bo poprawiny trwały dwa dni do 5 rano :kox:

Wodeczka NEMIROFF polecam zajeb :gwizdanie: ta a co do spota musze sie porzadnie wykurować, za tydzien moge obiecac obecnosc ;) Teraz juz w koncu moge zajac sie mocą, bo gratow troche kupiłem i nie miałem czasu a chce dojsc do 200km;)

POZDRO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem ciekawą wiadomość, warto przeczytać i przyłączyć się do akcji :decayed::

Dnia 2 listopada 2011 16:04 "Facebook" <[email protected]> napisał(a):

Protest przeciwko rosnącym cenom paliwa Do...

Denis Makula

Protest przeciwko rosnącym cenom paliwa Do wszystkich kierowców. Bardzo dobry pomysł. (koniecznie przeczytaj do końca!) Ceny paliwa poszybowały w górę. Jeszcze trochę i zobaczymy 6 PLN za litr, a potem może i więcej. Poniższa propozycja ma znacznie więcej sensu niż kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", które b...yło przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw śmiali się jedynie, bo wiedzieli, ze nie będziemy kontynuować akcji krzywdząc samych siebie rezygnując całkowicie z zakupu paliwa. Było to bardziej niekorzystne dla nas niż problem dla nich. Ale myśląc o tamtym pomyśle powstała idea, która może przynieść rzeczywiste korzyści. Przeczytaj proszę i przyłącz się! Przy cenach paliw rosnących każdego dnia my konsumenci musimy podjąć akcję. Jedynym sposobem abyśmy zobaczyli, ze ceny paliwa idą w dół jest trafienie kogoś w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I możemy zrobić to BEZ narażania się na niewygody. Oto pomysł: Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jeśli nie będą sprzedawały paliwa, będą zmuszone do obniżenia ceny. Jeśli one obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy do milionów. Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej to juz w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi. Jeśli każda z nich wyśle do kolejnych 10... Wszystko, co należy zrobić to wysłać tę wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować paliwa na stacjach BP i STATOIL. To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma tę wiadomość przęśle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionów konsumentów w ciągu 8 dni! Założę się, ze nie sądziłeś, ze masz taki potencjał, prawda? W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu. Jeśli uważasz, ze ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość. WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok.4,0 PLN /litr). Razem możemy to zrobić. Prześlij tę wiadomość nie kupuj paliwa na BP i STATOIL. TO TY MOŻESZ USTALIĆ CENĘ

Co sądzicie o czymś takim? Ja np tankowałem na BP bo punkty payback chciałem, a teraz trzeba będzie gdzie indziej tankować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok.4,0 PLN /litr).

Chyba w ten sposób to się nieuda, ponieważ marża stacji benzynowych to tylko mały składnik ceny paliwa ok. 20gr. na litrze.

Podatki, podatki, podatki, Korwin Mikke się kłania. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostał już ktoś z was fotkę z fotoradaru w Koziej Górce? Dziś wracając do domu przejechałem z 55 km/h i ujrzałem błysk flasha. Czytałem przepisy dot. fotoradarów gdzie jest napisane że tolerancja prędkości wynosi 10km/h. Zastanawiam się tak czy przyjdzie mi sweet focia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...