Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dwa dni zero kompa a ty widzę że spocik jakiś był dzisiaj ( albo miał być ).

Kurcze szkoda że nie mogłem dostać sie do netu tęż bym wpadł na spocika :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mini spocik był jakieś tam zdjęcia są nawet :hi:

Opublikowano

Mini spocik był jakieś tam zdjęcia są nawet :hi:

Trza było mówić ze robiona będzie sesja to bym został dłużej swoją padaczka;)

Opublikowano

Sesje robiliśmy jak jeszcze jeden kolega wpadł bo dwóm autkom to szkoda było aparat wyciągać, następnym razem będziesz "wolny" to zrobimy sesje lepszą, autka się umyje ;) Fajnie że wpadłeś chociaż się przywitać :hi: Widzę że więcej by osób wpadło ale nie wiedzieli wszyscy :good:

Opublikowano

Sesji zdjęciowej jako takiej nie było, tylko kilka fotek jak audiczki stały i wsio. Następnym razem może coś większego będzie :naughty:

Opublikowano

To fajnie by było jak następnym razem było by nas wiecej. No ja dziś fakt zbyt długo pobyć nie mogłem, wkoncu tacierzynstwo, porzadna sprawa! W kazdym badz razie oby kolejnym razem było nas wiecej ;)

Opublikowano

Ja pierwsze dwa tyg.listopada jestem dostępny i będę mógł podjechać na spocika bez żadnego problemu,tak więc do zobaczenia!!!Jeszcze trzeba zaprosić kołobrzeskie :a4fan: na spocika :good:

Opublikowano

Też nie ogarnąłem tego spota, nie miałem opcji dojść do neta ;( następnym razem ...

Opublikowano

Sedany rządziły :drinks:

Opublikowano

Gdybym miał dostęp do neta to też bym się na spocie pojawił :) Trudno, może następnym razem się uda :>

Opublikowano

A ja mam dostęp do neta...ale akurat kliknąłem na klub, jak było po sprawie ...:) winny się tłumaczy, ale tak naprawdę mam ochotę na jakiegoś spota ;) Niedługo trzeba będzie cieplejsze miejsce tylko zorganizować ;):)))) Pozdro

Opublikowano

cieplejsze ??? proponuje Hiszpanie :naughty: :naughty:

Opublikowano

cieplejsze ??? proponuje Hiszpanie :naughty: :naughty:

:polew: Ja proponuję RPA teraz tam zaczyna się lato :cool1:

Opublikowano

cieplejsze ??? proponuje Hiszpanie :naughty: :naughty:

Taa....nie ma jak "loża szyderców" :P ....Chodziło mi o np. parking podziemny :P...albo cóś podobnego :P pozdro :))))

Opublikowano

cieplejsze ??? proponuje Hiszpanie :naughty: :naughty:

I tu pojawia się problem kto ma jaki zasięg na jednym zbiorniku ? Ja na butli miałbym czkawkę pewnie gdzieś za Berlinem ...

Opublikowano
  • Autor

ja na zbiorniku bp 95 w trasie robie jakies 750 km jak jade normalnie do 130 a jak nie normalnie to jakies 600 km a w cyklu mieszanym to tak z 560km

Opublikowano

1000L na jednym baku przy jeżdzie 120 :D hehe ach te DIZLE :polew: :polew:

Opublikowano

1000L na jednym baku przy jeżdzie 120 :D hehe ach te DIZLE :polew: :polew:

Chyba zero Ci się zacielo w klawiaturze :>

Widziałem twoja gablote przy hasiora wczoraj, ale jakieś brudne whuj czarne szyby masz i nie widać kto kierował:P

Opublikowano

A mi wychodzi średnio 300 KM za 100 ZŁ :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.