Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu są zdjęcia:

1000906r.jpg

1000905v.jpg

1000904aj.jpg

1000903u.jpg

Tylko nie gadać, że nic nie widać, ostrzegałem.

Tylko mojej OOOO nie widać :(

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj tam nie jest źle ;) Następnym razem zrobimy w dzień i wszystko będzie git ;) Ale potwierdzenie że byliśmy jest :rolleyes:

Opublikowano

hi hi ale moją widać :kox: :kox: :kox::hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Ja się tam nie wybieram, nie mam czasu. Ale za to obczaiłem oryginalne chromowane obwódki na szyby do mojej :a4fan: za 200zł :P Chyba dobra cena to jest?

Opublikowano

Ja się tam nie wybieram, nie mam czasu. Ale za to obczaiłem oryginalne chromowane obwódki na szyby do mojej :a4fan: za 200zł :P Chyba dobra cena to jest?

Dobra cena ale znajdź kogoś kto wytnie małe szybki to sam się pisze bo na drzwiach założyłem a reszty nie bo nie ma mi kto tego zrobić a sam nie chce uszczelki zepsuć :/ No chyba że sam potrafisz :good:

Opublikowano

Szczerze powiedziawszy będę sam próbował, jakieś zdolności manualne posiadam. A cena jest superanca, inni chcą conajmniej 450zł i w górę.

Edit

Zresztą nie wiem kto w Koszalinie by to mi wyciął, jak by to kosztowało rozsądne pieniądze to bym się sam nie bawił i też dał komuś.

Teraz tak sobie przypomniałem, że do montażu potrzebna jest nitownica, której nie mam :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Hej a co tu taka cisza??

Opublikowano

Szczerze powiedziawszy będę sam próbował, jakieś zdolności manualne posiadam. A cena jest superanca, inni chcą conajmniej 450zł i w górę.

Edit

Zresztą nie wiem kto w Koszalinie by to mi wyciął, jak by to kosztowało rozsądne pieniądze to bym się sam nie bawił i też dał komuś.

Teraz tak sobie przypomniałem, że do montażu potrzebna jest nitownica, której nie mam :confused4:

Akurat z nitownica to żaden problem dużo nie kosztuje choć ja już miałem :tongue4: jakbyś ogarnął szybki to daj znać :good:

Opublikowano

Cicho bo wszyscy śpią :polew: A co do szybek to i tak te chromy będę zakładać dopiero na wiosnę, więc wtedy dopiero ogarne temat.

Opublikowano

Cicho bo wszyscy śpią :polew: A co do szybek to i tak te chromy będę zakładać dopiero na wiosnę, więc wtedy dopiero ogarne temat.

Do wiosny to możesz już auto zmienić :decayed:

Opublikowano

No co ty, nie ma takiej opcji. Tym autkiem kilka latek pośmigam.

Opublikowano

Hej a co tu taka cisza??

Panowie ja wiem ze wybory, kampanie wyborcze, cisza wyborcza itp ale żeby odrazu i na forum tu taka cisza :mysli: :mysli:

Kiedy jakiegoś spota organizujemy??

Opublikowano

Może sobota czy niedziela pod amfiteatrem? Mi w sobotę pasuje prawie cały dzień tylko od 17 do 18 będę zajęty, a niedziela wolna :decayed: Więc ja się dopasuje :naughty:

Opublikowano

No co ty, nie ma takiej opcji. Tym autkiem kilka latek pośmigam.

A masz te chromy już ? z drzwiami mogę ci pomóc :wink4: godzina roboty :good: Jutro możemy nawet spota zrobić :wink4:

Opublikowano

Napaliłem się, ustawiłem z gościem, a wyskoczyła mi inna sprawa i $$$ poszło, więc na razie nie mam. A, że uczeń nie pracuje to floty brak, więc trzeba będzie poczekać ;)

Jakby kto chciał i jutro to mogę wpaść.

Opublikowano

Ja tez jutro mogę wpaść

Opublikowano

to jutro 17 ? ;>

Opublikowano

Dla mnie ok. Będę.

Edit

Kilka stron wcześniej jakiś kolega deklarował się, że zrobi naklejki regionalne. Co z tym pomysłem? Mi by podobało się coś takiego: http://picturepush.com/public/5986690 tylko, że zamiast białego to przeźroczyste tło.

Opublikowano

Tylko zdjęcia pstryknijcię trochę szybciej coby więcej było widać... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.