Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki, mam takie małe pytanko - otóż jestem w sumie nowy w społeczności audimaniaków koszalińskich, A4 mam od niedawna, a w głowie wiele pomysłów na modyfikację. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z Was montował np. diody LED w lampkę podsufitówki, żeby oświetlić lewarek zmiany biegów albo rezał podświetlane klamek? Zamierzam przeprowadzić takie budżetowe zmiany w "pakiecie oświetlenia", ale wcześniej chciałbym obadać efekt na żywo, ewentualnie poprosić o porady... Będę Wam bardzo wdzięczny za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat już trochę przewałkowałem (mimo wszystko dziekuję za link), chciałem się raczej dowiedzieć, czy ktoś ze społeczności koszalińskiej ma coś takie rezane, żeby zobaczyć jak to na żywo wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz kiedyś w Koszalinie późniejszą porą, to daj znać - z chęcią zobaczę jak to się prezentuje na żywo. Nie ukrywam, że mam chrapkę na zestaw LEDów do wnętrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi prostowanie alu to polecam gościa w Biesiekierzu. Ten pan ma swoje lata, ale siedzi w tym tak długo, że naprawdę robi to konkretnie. Kiedyś chciałem prostować felgi u niego, ale były tak krzywe że jednak mi się to nie opłacało i sprzedałem za 200zł, ale on wtedy chciał ode mnie jakoś 120zł za felgę + 20zł za każde kolejne wgniecenie na feldze, a ja miałem takie fele że na jednej to po 4 bicia były. Ale on mi taką cenę po znajomości podał, normalnie bierze chyba jakoś 150zł + 25zł. W Koszalinie obok kwiaciarki emka na zwycięstwa ma też gość taki garaż i tam prostuje, bierze chyba 100zł za fele, a sprawdzi ci za darmo czy są proste - nie wiem czy stawki się zmieniły czy nie bo daaaawno tam byłem u niego, ale ja osobiście polecić nie mogę bo nie robiłem u niego nigdy nic, a tego gościa z biesiekierza to znam i wiem że dobrze robi, bo znajomi robili i chwalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie kupowałem z allegro, ale w Koszalinie w Micro powinni mieć takie rzeczy, tylko nie wiem czy będą mieli wszystkie, bo jest kilka rodzajów i trzeba te rodzaje spisać właśnie z naszego forum, albo po prostu wziąć na wzór do sklepu :) tylko trzeba spamiętać co z czego, bo tych żarówek jest kilka. Ja wymieniłem wszystkie prócz tych z tylnych słupków. Całość mnie wyszła z 80zł chyba, z przesyłką - albo coś koło tego, nie pamiętam dokładnie. Ale polecam, bo naprawdę świetnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, led bierze tyle co nic, ale już np plus i minus ma znaczenie, bo żarówe jak wkładasz to obojętnie czy plus czy minus, a jak wkładasz takiego ledzika to niestety już musisz patrzeć którą stroną wkładasz. Pamiętam jak zakładałem w rejestracje to myślałem że mam spalonego leda, co jest niemożliwe, no więc po kilku minutach intensywnego myślenia włożyłem go odwrotnie i działał. Np w podsufitce musiałem przelutowywać kabelki bo nie chciały mi działać, chyba też będziesz musiał to zrobić :P z 15 minut zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, ja bardzo chętnie bym się z Wami spotkał i poznał ekipę koszalińską ;) Może w niedziele wieczorkiem? Parking pod FORUM?[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 14:32_________________________________________________Niedziela minęła, nie udało się nic zorganizować... Czy w Koszalinie jest w ogóle jakakolwiek ekipa chętna do robienia spotów? Pytam, bo sama możliwość spotkania się z innymi pasjonatami marki jest dla mnie bardzo pozytywna inicjatywą, ale w pojedynkę nic niestety nie zdziałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego będe w kraju po 15tym lipca i z miłą chęcią bym się spotkał :wink4: .Zebrać taką ekipke jak w maju.Może jeszcze ktoś dołączy. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...