Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: ja też się pisze tylko konkretna godzina i data i już tam jestem :a4fan::drunk:

No to już by nas było 13tu :good: dawać dawać następni niebać się my nie gryziemy :naughty:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 15:17_________________________________________________

tak od rana tzn 11:00..afkros pogodę zamawiać trzeba :>

Na 11tą się nie wyrobie,w piątek po drodze zatrzymam się u rodziców,rano w sobote będe w domu zanim się rozpakujemy,zamontować klubowe ramki bo czekają może tak na 14tą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja myślę, że godzina 15 byłaby ok ;) Każdy miałby czas dojechać i pozałatwiać swoje sprawy wcześniej. Pozostaje tylko konkretnie miejsce określić, bo Łazy to dość ogólnie powiedziane :D Co do naklejki - ja nie będę miał możliwości zrobić ją w 3D, chociaż sam pomysł bardzo fajny ;) Zabieram się do pracy przy projekcie...

Edit: żaden to w sumie projekt, dodałem jedynie napis... O to mniej więcej chodziło? Ja chciałem coś pokombinować w nieco innym stylu...

LOGO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja mam takiego pomysła,zbieżmy się w kupe pod amfiteatrem w Koszałkowie o godz.15ej.Zrobimy parade audiczek przez Koszalin,kolega Insane_Infinity nas poprowadzi.Nie wszyscy wiedzą jak dojechać na ten stary poligon ja też. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej popieram pomysł :good: Ewentualnie jeżeli ktoś jest spoza Koszalina a ma bliżej do Łaz, to od razu na miejsce niech przybędzie. @Insane_Infinity - możesz na jakiejś stronie typu mapy google czy zumi wyznaczyć konkretnie gdzie jest ten poligon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego byłbyś 14ty,a tak na marginesie spróbuj się nie pojawić przecież Ty masz do Łaz rzut beretem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 16-ego lipca jeszcze trochę ale na tą chwilę jestem na tak. Co do nalepy to super pomysł , ja już się piszę :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:26_________________________________________________no to sie zapowiada spooooocik :shocked::good::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chwila pracy w photoshopie:

logo2.jpg

albo

logo3.jpg

Nie patrzcie na niedoróbki jakościowe, chodzi mi głównie o sam pomysł na logo... Mam jeszcze jeden, wzorowany na logach z tego forum: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/285450-Toronto-Audi-Club-Logo-Decal-POLL

Edit: kolejny projekt, użyłem koloru tła mniej więcej takiego, jak lakier mojego wozu...

logo-klubu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@insane_Infinity - wielkie dzięki, myślę, że wszystkim to trochę rozjaśniło lokalizację.

Cieszę się, że moje "projekty" się podobają. Jak będę miał chwilę, to nad nimi popracuje... Być może zrobię też wersje bardziej kompaktową, bez obrysu miasta Koszalin, bo w sumie dość duża byłaby ta naklejka, a nie każdy chce od razu takie "coś" naklejać na pół samochodu. Niebawem coś pokażę ;)

Odnośnie zlotu - tylko koleżanki zabieramy ze sobą? :D

Edit: a takie logo?

logo-inne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończysz o 21, może jeszcze będziemy :wink4:

o 21 ale zanim bym dojechal to była by 22 jak nie dalej :confused4: ale w środę mam nadzieje że masz czas chociaż na chwile :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, środa na razie wolna w moim terminarzu, czas się dla klubowego kolegi jak najbardziej znajdzie ;)

Edit: dorwałem czcionkę praktycznie identyczną z fontem Audi :naughty: Kolejna propozycja:

kolejne.jpg

a tutaj wersja pod naklejki typowa:

done.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy więc tak ja na weekend pojadę obczaję miejscówę .....proponuję zaopatrzyć się w grila ...ale ognicho jak co też chyba zmajstrujemy :D proponuję wziąć swoje kobity ..albo pożyczone :D i jakieś jadło :D aby było fest :D..ja biorę tylko i wyłącznie kobitę abym mógł pić % .. :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech każdy za radą kolegi weźmie coś na ruszt, cobyśmy głodni nie gaworzyli :D % tylko dla tych z własnymi szoferami! @insane_Infinity - obczajaj obczajaj, żebyśmy na tym poligonie na niewybuchy nie trafili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...