Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Zwał jak zwał, zapowiada się ciekawe spotkanie. Szczególnie widełki wiekowe będą baaaardzo szerokie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście,że tak będe w kraju już 15ego,mi pasuje każdy termin :good: a dodatkowo 16ego są moje urodzinki obejdzie się bez prezentów aby frekfencja była duża. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za, 16 lipca pasuje i mnie ;) Nie wiem jeszcze tylko gdzie jest ten kanał, ale myślę, że jakoś bym trafił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: No Panowie według moich spostrzeżeń na spociku zamelduje się 11 :audi: B5,B6,B7 do kompletu brakuje B8.Chętni mile widziani :notworthy:

Kolega Tomek1974 porobi fotki i niech się wieśniaki ze Słupska patrzą jak się szlachta bawi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: No Panowie według moich spostrzeżeń na spociku zamelduje się 11 :audi: B5,B6,B7 do kompletu brakuje B8.Chętni mile widziani :notworthy:

Kolega Tomek1974 porobi fotki i niech się wieśniaki ze Słupska patrzą jak się szlachta bawi :tongue4:

Sam jesteś wieśniak tak pisząc :bicz::cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny chętny na liste?

Nie, nie jestem chętny... jutro mam obrone mgr i muszę poczytać troche :kwasny:

Ale spocik będzie 16 lipca w Łazach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapowiada się świetny spot :) Panowie, co byście powedzieli na pomysł stworzenia jakiejś koszalińskiej/zachodnio-pomorskiej wlepy na nasze Audice? Potrzeba by było jedynie stworzyć projekt w Corelu, mam kolegę na roku który dysponuje ploterem, więc nie byłoby problemu z produkcją, koszta też pewnie minimalne. Co Wy na to? Jest aprobata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny chętny na liste?

Nie, nie jestem chętny... jutro mam obrone mgr i muszę poczytać troche :kwasny:

Ale spocik będzie 16 lipca w Łazach :cool1:

Aaa to nie doczytałem. Wstępnie się piszę, tylko nie wiem jak będzie z pracą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapowiada się świetny spot :) Panowie, co byście powedzieli na pomysł stworzenia jakiejś koszalińskiej/zachodnio-pomorskiej wlepy na nasze Audice? Potrzeba by było jedynie stworzyć projekt w Corelu, mam kolegę na roku który dysponuje ploterem, więc nie byłoby problemu z produkcją, koszta też pewnie minimalne. Co Wy na to? Jest aprobata?

:oklaski: :good: bardzo fajowy pomysł jestem chętny na taką wlepke tylko logo A4 Klub Polska też będzie. :good:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 11:02_________________________________________________

Następny chętny na liste?

Nie, nie jestem chętny... jutro mam obrone mgr i muszę poczytać troche :kwasny:

Ale spocik będzie 16 lipca w Łazach :cool1:

Aaa to nie doczytałem. Wstępnie się piszę, tylko nie wiem jak będzie z pracą :mysli:

To już 12ta :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym napisać do prezesa A4 Klub Polska o zgode na wykorzystanie logo, nie można ot tak sobie go wziąć i wykorzystać. Myślę jednak, że nie powinno być z tym wielu problemów. Pozostanie jedynie stworzenie ładnego projektu. Ja co prawda nie znam się (jeszcze) na Corelu, ale w photoshopie coś tam mogę podziałać. Gdyby ktoś miał chęci i czas, to wszystkie porpozycję będą bardzo mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jak dostaniemy zgodę na wykorzystanie logo to ja mam taki pomysł:

A4.Klub.Polska

spoty koszalińskie

wzór jak główne logo klubu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z kościoła, to coś pomyślę :evil: Pomysł w sumie całkiem niezły, tylko trzeba by gustownie wkomponować nasz dodatek. Tak w ogóle to ma być to naklejka na szybkę czy karoserię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...