Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie tyle oooo co w maju to i ja się piszę i będą nowe fotki :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja najpewniej przez większą część wakacji i tak będę w Koszalinie, więc jak najbardziej popieram pomysł ;) Można się umówić na amfiteatrze albo w jakimś innym, ciekawszym miejscu. Kwestia tego, ile osób się pojawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jestem nowy i dodatkowo z okolic Koszalina wiec chętnie bym wpadł na takie spotkanie.

No to kolego obserwuj temat,bo jesteś z moich okolic to pogonimy na dwa autka. :naughty:

no ba Daniel ja jak najbardziej ..ja jestem za Grilem gdzieś w łazach .

Taki spocić to ja rozumiem :good: z grilkiem na plaży miodzio :gwizdanie: Tylko od razu proponowałbym zabrać nasze kobietki bo moja mnie samego nie puści na taki czadowy spocik :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bym się pisał na taki spocik, Łazy jak najbardziej ok ;) Zobaczymy jeszcze jak będzie z kobietką :evil: @drzewek19 - ja tez jestem nowy, mam nadzieję, że uda się nam jakoś wkręcić w świat Audimaniaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bym się pisał na taki spocik, Łazy jak najbardziej ok ;) Zobaczymy jeszcze jak będzie z kobietką :evil: @drzewek19 - ja tez jestem nowy, mam nadzieję, że uda się nam jakoś wkręcić w świat Audimaniaków :D

Jak nie masz kobietki to nie szukaj na siłę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaki, kobieta jest, ale pewnie będzie sporo km ode mnie ;( Najwyżej zjawię się sam :tongue4:

BTW, wiecie jak ciężko znaleźć kobietę, która będzie pasowała do Audi? Mało która ma wystarczającą ilość chromu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, wiecie jak ciężko znaleźć kobietę, która będzie pasowała do Audi? Mało która ma wystarczającą ilość chromu :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, wiecie jak ciężko znaleźć kobietę, która będzie pasowała do Audi? Mało która ma wystarczającą ilość chromu :polew: :polew: :polew:

:decayed:

:banan3::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam twoje kolano panie??

pomykam jeszcze o kulach , 30 czerwca mam kontrolę i chyba w tedy pozbędę się ich

a co do spota to brac koleżanki i siostry a nie swoje kobietki :banan3: :banan3: :banan3:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 07:10_________________________________________________a Paweł sygnał zrobiony i nie będe pisał co było bo wstyd , wstyd że ganiałem prawi pół roku bez sygnału :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nikomu w dowód zaglądał nie będe :gwizdanie: czy to swoja czy cudza :banned: Aby spocik był zacny i udany :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do spota to brac koleżanki i siostry a nie swoje kobietki

Można wziąć swoje a później się wymienić - to się nazywa integracja ! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...