Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Po stłuczce problem z wrzucaniem biegów


pawel2

Rekomendowane odpowiedzi

miałem stłuczkę wszystko po składane ale jeden problem poważny coś się stało nie mogę wsadzić wszystkich biegów lewarek nie chce iść do przodu wajcha się porusz wsteczny wchodzi jakiś do przodu i przeszkadza jol mi plastiki z przodu proszę o jakoś rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapa skrzyni biegów wymieniona[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________pomoże mi ktoś jakieś porady

Czy była skrzynia przesunięta po kolizji że łapę kupiłeś nowa?

Jeśli była to stawiam na uszkodzony mechanizm zmiany biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia nie była przesunięta tylko łańcuch był założony do naciągania o to tak mi powiedzieli a czy ten mechanizm da się zrobić czy trzeba kupić nowo skrzynie[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:15_________________________________________________biegi wchodzą tylko nie mogę dać dalej do przodu wsteczny jest i jakiś w przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wystarczy wyregulować mechanizm zmiany biegów. Ewentualnie któraś poduszka poszła i silnik i skrzynia są przekrzywione. Przy lekkiej stłuczce nic raczej nie powinno się stać ze skrzynią itp. Możliwe że coś zostało źle poskładane i przez to tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanizm różnicowy skrzyni nie ma nic wspólnego z niemoznoscia wybierania biegów - mech.róznic. słuzy od rozkładania napedu na P-L str

odepnij wybierak przy skrzyni i spr. czy biegi beda sie zapiunały do przodu do tyłu jak tak to cos jest z lewarkiwm wybierajacym. mocno auto dostało w pysk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko łapa skrzyni?

jakieś dwa miesiące temu robiłem B5 po bombce miała oberwane obie poduszki silnika i łapy od skrzyni

a na początku widoczna była tylko jedna poducha

sprawdź wszystko jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...