Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zgasł na wolnych obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wczoraj wieczorem po wjechaniu do garażu, na wolnych obrotach zaczął stopniowo gasnąć i już więcej nie odpalił, przy-pieczętował to wielką chmurą białego dymu. VAG dzisiaj żadnych błędów nie pokazał(może to być wina, że na noc odłączyłem akumulator).Rozrząd w porządku, pompa paliwo podaje. Może jakieś sugestie :mysli:

Dodam że wcześniej prze gazowałem go dwa razy aż do odcięcia :embarrassed:

Opublikowano

zapowietrzony najprawdopodobniej,sprobuj podlaczyc wezyk do rurki metalowej przy pompie,drugi koniec do sloiczka i nalej ropy,jak odpali to zapowietrza sie

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzę ten sposób.Jak wcześniej poluźniłem rurki na wtryskach i kręcił rozrusznik, to paliwo szło raczej bez powietrza.

Jeżeli by się zapowietrzył to z jakiej przyczyny?Paliwa 1/2 zbiornika.

Opublikowano

sikalo mocno do gory??? jak tak i nie zalapywal to raczej nie przyczyna zapowietrzenia.Bledu nie ma jakiegos 1268 lub co podobnego

Opublikowano

Błędu żadnego nie ma,paliwo waliło mocno.

No to zapowietrzony nie jest.Albo wtryski,nie zalales czasem benzyny?? albo jakas grubsza usterka w silniku.

Opublikowano
  • Autor

Błędu żadnego nie ma,paliwo waliło mocno.

No to zapowietrzony nie jest.Albo wtryski,nie zalałeś czasem benzyny?? albo jakaś grubsza usterka w silniku.

Paliwo chyba dobre,przejeździłem na nim 150 kilometrów.

Z filtra paliwa spuściłem,ale żadnego syfu nie było,leciała klarowna ropka.

Opublikowano

a jeszcze spróbuj mu podać paliwo osobno albo samostart zobacz czy odpali dziwny przypadek

Opublikowano

a jeszcze spróbuj mu podać paliwo osobno albo samostart zobacz czy odpali dziwny przypadek

Pisalem wlasnie,dokladnie zdejmij waz od intercoolera i krecac rozrusznikiem psiknij PLAK

Opublikowano
  • Autor

Sprawa rozwiązana.Jeszcze raz, tym razem bardzo dokładnie sprawdziłem pasek rozrządu i okazało się że przeskoczył na pompie paliwa o 1 ząb.

Po nastawieniu koła pompy zapalił od pierwszego :notworthy: Dlaczego tak się stało? Co było przyczyną?

Opublikowano

może te przegazowanie do odcięcia mu zaszkodziło?? w sumie to nie benzyna nie lubi takich zabiegów

Opublikowano
  • Autor

Przestroga dla wszystkich, nie gazować na postoju :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.