Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Sterownik komputera


MarvinK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Proszę o pomoc. Jestem zmuszony wymienić centralkę slinika (komputer). Moja centralka posiada nr 8D0907401L. Problem jest taki że narazie nie mogę znaleźć takiej centrali o takim numerze. Jest dużo dostępnych centralek do kupienia ale moja posiada końcową literę L. Czy ktoś ma informację z którą centralką jest wymienna. Co do mojego silnika to do końca nie wiem czy to jest AFB czy AKN. Dość pilna sprawa bo auto stoi już dwa tygodnie.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgasł silnik podczas jazdy. Już od dwóch tygodni nie można uruchomić auta. Na początku podejrzenia padały na pompę wtryskową ale po sprawdzeniu okazało sie że jest dobra. Więc kolejne szukania przyczyny i kolejne podłączania pod kompa. Co sie okazuje że za każdym razem komputer pokazuje co innego. Raz jest masa błędów raz nie ma nic. Po sprawdzeniu okablowania i zdemontowaniu kompa okazało się że komp był zalany wodą. Nieszczelan obudowa ( w środku jest piasek oraz dość wilgotno.). Patrząc na płytkę kompa jest bradzo zaśniedziała i wydaje mi się że w jednym miejscu przepalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenie masz również podane na obudowie paska rozrządu oraz na bloku silnika w okolicach łączenia ze skrzynią biegów po prawej stronie stojąc przodem do auta. Proponuję tam najpierw sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...