Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Problem z abs-em świeci i gaśnie po 2 sek i świeci znowu po 2 min


Marus1989Hello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z a4 2.6 abc chodzi mi dokładnie o abs jak odpalam auto to abs świeci na 2 sek i gaśnie i po około 2 min znowu świeci nawet bez ruszania auta z miejsca błąd na vagu to 302 Przekaźnik elektrozaworu ABS-J106 więc pompę zmieniłem i dalej ten sam błąd na vagu jaka może być jeszcze przyczyna tego Panowie ratujcie mnie bo już nie wiem co to może być więcej Pozdrawiam i czekam na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ze aku jest nowe czujniki w kołach sprawdziłem i na każdym jest po 1kΩ i dalej nie wiem gdzie jest problem jeszcze jest taka rzecz jak stoję zgaśnie kontrolka abs i tylko ruszę to odrazu świeci znowu a drugie pytanie czy pompę abs powinno sie słyszeć jak stoi się w miejscu ?? dziękuję za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chwilowo miałem brak dostępu do neta ale już mam sprawdziłem kolego ten sterownik całą kostkę i jest oki i dalej nie wiem w czym jest problem ma ktoś może schemat całej instalacji abs?? wiem ze pompę abs mam bosch 5.0 i sterownik też bosch ale prosił bym o schemat to może cała instalacje sprawdzę i może znajdę usterkę jak zrobię to napiszę co było dla następnych jak by mieli taki sam problem jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pompę abs powinno sie słyszeć jak stoi się w miejscu ??

nie

sprawdź jeszcze czy czujniki masz dobrze powkładane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam problem rozwiązany miałem przerwany jeden kabel pin 2 w kostce sterowniku abs pod kanapą a 8 pin w kostce przy pompie kolor kabla jest żółty więc jeśli ktoś będzie mieć taki problem to może być uszkodzenie w połączeniu sterownika abs z pompą abs

Marek Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...