Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieczka do Polski, czy musze martwic sie o swiatla?


pisky

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy klubowicze,

Zapewnie jak i wielu z was, ja rowniez mieszkam w UK. Wkrotce zamierzamy cala rodzina wybrac sie do domu rodzinnego na urlop.

Przesledzilem kilka watkow na temat swiatel, min. ten: http://upload5.postimage.org/315576/photo_hosting.html i nie jestem pewien czy musze naklejac te naklejki czy nie? Jezeli mialbym uszkodzic swiatla to z pewnoscia ta opcja odpada :thumbdown:

Chce po prostu byc feer wobec innych na drodze i nie oslepiac ich moimi 'angielskimi' swiatlami.

Co powinienem zrobic?

Pisky :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym naklejał,

też tak miałem

kiedyś przyjechałem do Polski samochodem z kierą po drugiej stronie i na autostradzie A4 pod Wrocławiem oślepiłem jakiegos nerwowego kierowcę. Ten w podziekowaniu włączył długie (chyba xenony), po tej akcji przez chwile nic nie widziałem :shocked:

Stanąłem wtedy na pierwszym parkingu i białą taśmą elektryczną zakleiłem światło

I od tej pory nikt mi długimi po oczach nie przygrzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem.. Naklejanie dotyczy tylko lamp niesoczewkowych (bez gladniego klosza), A B6 ma gladkie klosze.. Z tylu lamp powinna byc jakas przekladnia do przestawiania z wersji wyspiarskiej na kontynentalna.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, mam gladkie klosze. A szukalem przelacznikow i ni chu... [br]Dopisany: 19 Październik 2007, 17:27 _________________________________________________Czy ktos moze wie w ktore miejsce mam nakleic te nalepki na klosze?

Ktos juz zasugerowal ze jest w instrukcji, lecz ja owej nie posiadam. Na necie tez nie ma.

Pomozcie.

Pisky :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...