Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Silnik gaśnie na postoju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam proszę o pomoc nikt nic nie wie żaden mechanik silnik gaśnie gdy dam go na luz przy dojeżdzaniu do świateł czasami chwile pochodzi i zgaśnie a nieraz odrazu gaśnie!!!! Z trasy jak zjadę na postoju też chwilę pochodzi i gaśnie lub odrazu zgaśnie. Odpalam go bez problemu!!!! Ale po chwili zgaśnie lub po dłuższej chwili. Może ktoś spotkał się z taką przyczyną. Czekam na odpis...a ponadto jest gaz w aucie ale zaczął tak sie zachowywać od około miesiąca a gaz ma rok czasu.

Opublikowano
  • Autor

OTO BŁĘDY JAKIE POKAZUJE VAG

16486 Przepływomierz - niskie napięcie

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

17817 Zawór przewietrzania zbiornika - uszkodzenie elektryczne

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

16556 System zbyt bogaty (strona 1)

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

16558 System zbyt ubogi (strona 2)

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

16554 Błędne ustalanie mieszanki (strona 1)

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

Opublikowano

Na obu paliwach tak sie dzieje? Gaz sekwencyjny (mam nadzieję)?

Opublikowano

Jak dla mnie to przepływomierz do sprawdzenia i obie sondy

Opublikowano
  • Autor

Witam na paliwie i na gazie jest tak samo więc nie wiem co to za przyczyna . morsdicti-można powiedzieć że identyczny przypadek jest. A dodam że za każdym razem wyskakuje mi błąd zbyt uboga mieszanka.[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 07:35_________________________________________________

Witam na paliwie i na gazie jest tak samo więc nie wiem co to za przyczyna . morsdicti-można powiedzieć że identyczny przypadek jest. A dodam że za każdym razem wyskakuje mi błąd zbyt uboga mieszanka. GAZ sekwencja stag 300

Opublikowano

a filtry kiedy zmieniane były? -ciśnienie na listwach też do sprawdzenia

Opublikowano
  • Autor

Filtry wszystkie były zmieniane w styczniu a ciśnenie do sprawdzenia. OD wymiany filtrów zrobione około 20 tys. km a od gazu filtry wymieniane co 10 tys. Silniczek krokowy wyczyściłem i troszeczke poprawy widze, ale dalej gaśnie.

Opublikowano

wykasuj jeszcze raz błędy i zobacz,które się powtórzą po około 15 minutach pracy silnika na postoju-wtedy,kiedy widzisz największe problemy

Opublikowano
  • Autor

16554 Błędne ustalanie mieszanki (strona 1)

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

Opublikowano

Ja tak miałem tylko nie w audi a w oplu i mechanior stwierdził ze lewe powietrze łapie i odpioł mi przy grilu wlot powietrza. usterka dalej była ale nie tak czesto.

Opublikowano

albo nieszczelność,albo którys z wtrysków niedomaga,ew.słabe ciśnienie na wtryskach

Opublikowano

witam

i jak kolega znalaz w czym byl problem ?

ostatnio mam ten sam problem odpala bez problemu a po 5 minutach sobie gasnie :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Witam nie znalazłem problemu dalej gaśnie trzeba się męczyć. Brakuje mi słów już.

Opublikowano

jak odpalisz auto to gasnie po jakims czasie czy od razu ?

duzo pali ?

umnie 18l/100 mam b6 3.0 i pali o wiele mniej niz b5 2.8

wymienilem swiece filtry olej czujnik temperatury i nadal mam ten sam problem

1 duze spalanie

2 silnik gasnie po 5 minutach

na vagu zero bledow :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A może problem jest taki że od przepustnicy idą 2 rurki w prawo i lewo takie harmonijki do kolektora ssącego i jak je zdemontuje to w środku jest biały szlam nalot po prostu papka może to robi problem??? wogóle skąd tam sie to bierze?? a spalanie mam w normie około 13 przy delikatnej jeżdzie.[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 14:06_________________________________________________

A może problem jest taki że od przepustnicy idą 2 rurki w prawo i lewo takie harmonijki do kolektora ssącego i jak je zdemontuje to w środku jest biały szlam nalot po prostu papka może to robi problem??? wogóle skąd tam sie to bierze?? a spalanie mam w normie około 13 przy delikatnej jeżdzie. gaśnie po chwili i na biegu jałowym muszę go trzymać na gazie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.