Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Szarak na tabsach od Rogala (hybryda+216+11+FMIC)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Stary czekałem na ten dzień od połowy 2008r jak zrobiłem pierwszy program kox i w niedziele juz myślałem ze kolejny raz mi sie nie uda ze sprzęgło klęknie naughty

nie mow hop... nie znacz dnia ani godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej szczęście zdwojone :>

Mój AFN jeździ dopiero od jakichś 3 tygodni bez notlaufów, bez dymu i tak jak powinien. A mody zaczynałem jakoś w marcu. Były czasy kiedy już mnie tak wkur%^ał z powodu kopcenia i słabego odejscia że załamywałem ręce i chciałem wywalać graty i sprzedawać jako serię.

Mówil Witek ile zadane ma sprezarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary czekałem na ten dzień od połowy 2008r jak zrobiłem pierwszy program kox i w niedziele juz myślałem ze kolejny raz mi sie nie uda ze sprzęgło klęknie naughty

nie mow hop... nie znacz dnia ani godziny

chodziło mi o zrobienie programu :wink4: i podparcie go wykresem, bo na 3 wizyty dopiero na ostatni raz miałem mozliwosć shamowania :wink4:

No to tym bardziej szczęście zdwojone :>

Mój AFN jeździ dopiero od jakichś 3 tygodni bez notlaufów, bez dymu i tak jak powinien. A mody zaczynałem jakoś w marcu. Były czasy kiedy już mnie tak wkur%^ał z powodu kopcenia i słabego odejscia że załamywałem ręce i chciałem wywalać graty i sprzedawać jako serię.

Mówil Witek ile zadane ma sprezarka?

Zrobie loga będzie wszystko wiadome :wink4: mówił tylko o tym ze mogłem założyc mapa od ARL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tego z końcówką 051C. Ja mam jakis patent z diodą/kondensatorem ze mierzy mi wiecej niz standardowe 2570. Do tej pory nie wiem jak tuner wpadł na taki pomysł. Cały zabieg zajął mu moze z 10min z wyjęciem ECU.

Moze masz ciut nizszy moment ale tez mniejsze obciązenie na tłoki :> mozesz jeździć spokojnie z pedałem w podłodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...