Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja za komplecik z przednimi szybkami zapłaciłem 460pln - oczywiście spinki, które lubią się połamać też zostały wymienione w cenie - ORI Audi. :good:

Gdzie montowałeś - zakład ?

Opublikowano

ja poszukuje zakładów z Radomia, cennik też by sie przydał

Opublikowano

Ja za komplecik z przednimi szybkami zapłaciłem 460pln - oczywiście spinki, które lubią się połamać też zostały wymienione w cenie - ORI Audi. :good:

Gdzie montowałeś - zakład ?

Ja polecam zakład w Jaworznie, o którym już tutaj była mowa:

Maciej Jasieczko

Jaworzno

[email protected], tel. kom. 0 698-767-933

Folie SUN-GARD. Profi robota. :good:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie zasypiamy......

Czy jest ktos z opolszczyzny kto moze polecic jakis warsztat. :good:

Opublikowano

ja już ściemniłem wszystkie szybki za avant 520zł wygląda :good: - Autofan Jaworzno

Opublikowano

Opolskie - Profi car - Kędzierzyn- Koźle ( Jarek 509-236-925) lub Almarg Mechnice ( Ola 501-324-753) z czystym sumieniem że nie spaprają roboty :>

Opublikowano

kolego ar35

rozumiem ze u nich robles autko-powiedz jak cenowo

Opublikowano

Nie , nie robiłem u Nich , ale troszkę znam tą branżę , wiem na jakich materiałach robią i na jakim poziomie wykonują usługi , dlatego ich mogę polecić. A co do ceny to musisz sam zadzwonić i się dopytać ,a mi może by się udało załatwić dla Ciebie jakiś rabacik :naughty:

Opublikowano

No to fajniutko.Jak bysmogl juz cos sie dowiediec bylbym wdzieczny!

Ja sie juz szykuje na przyszly tydzien do Rybnika z kolega ale jak bys .........tomoze bym sie skusil.

Mamaudi a4 avant i albo sam tyl albo calosc zalezy od kasy no i na faktorke.

Opublikowano

koledzy a gdzie ściemniają tanio w Toruniu/ Bydgoszczy lub okolicach już ktoś pytał jednak nikt nie odpowiedział może ktoś prywatnie niekoniecznie firma

Opublikowano

Toruń/ Bydgoszcz spróbuj w Żninie (668677442) albo Black Sun w Toruniu(605515104)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Koledzy możecie mi polecić jakąś porządną firmę, która zajmuje się przyciemnianiem szyb na Śląsku.

Najważniejsze jest dla mnie żeby robota została wykonana fachowo i starannie. Cena ma dla mnie mniejsze znaczenie. Wolę zapłacić trochę drożej, ale mieć pewność, że wszystko będzie ok.

Pozdrawiam i czekam na propozycje

.

Opublikowano

nie wiem skąd dokładnie jesteś ale moge polecić firme womarc (Będzin) facet robi starannie i ceny znośne

Opublikowano

Możesz spróbować w Autofan w Jaworznie albo w AleX foll w Czeladzi.

Opublikowano

Ja robiłem w autofan i jestem zadowolony, miałem do wyboru womarc ale zrezygnowałem są drożsi i ładują swoja reklamę obok certyfikatu :thumbdown: - w autofan nie mam żadnych reklam firmy a naklejki dostałem (jak będę miał wene to mogę sobie przylepić ale ja wolę bez :naughty:)

Opublikowano

Jutro jade do Rybnika na scieme szybek.

Cale autko bez przedniej oczywiscie za 500zl !! no i faktorka do tego :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Renmag Inowrocław pracuje tam i nie robimy syfu autko na cały dzien :/ http://www.renmag.com.pl/

Opublikowano

ja robiłem we wcześniejszym aucie pod poznaniem. profesjonalnie zrobione, duży wybór przyciemnień, atesty itp :good: kontakt mogę podać na pw :cool1:

Opublikowano

Ściemniamy Profesjonalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mieczysław Brzezina 603-039-332

Jaworzno

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W zachodniopomorskiem polecam gościa w Barlinku /glass-tuning p.Laskowski/, ceny duzo niższe niż w Szczecinie. Jakość wykonania bardzo dobra. Gwarancja na folię 7lat na, usługe 2lata, atest. Koszt 5 szyb w avancie 300pln.

Myślę teraz o oklejeniu dachu czarnym matem lub carbonem, zobaczę co z tych rozmyślań wyjdzie...

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.