Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7] ANTENA GPS


infer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym w moim aucie zagościła nawigacja. Montaż jest absolutnie bezproblemowy ... poza anteną. Zakupiłem tradycyjna antenę gps i natknąłem na problem. Bez względu na miejsce jej umieszczenie ( za zegarami, za schowkiem przy bezpiecznikach , na desce rozdzielczej ) łapie na zmian 0 i 1 satelitę. Po wystawieniu anteny przez szybę odrazu jest 5. Doczytałem w specyfikacji auta ze wyposażone jest ono w szybę solar czy jakoś tak ;). Montaż oryginalnej anteny na dach na chwile obecna odpada ze względu na gwarancje. Czy macie pomysł na miejsce gdzie umieścić antenę?

Pozdrawiam

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie, ale może jak auto ma solarne szyby i to wpływa na zły zasięg to umieść antenę w bagażniku albo gdzieś pod maską np. w okolicy ECU lub w bagażniku w schowku gdzie jest miejsce na zmieniarkę.

Nie wiem czy to zadziała, ale przyszło mi to na myśl.

Proszę odrazu nie zrypać mojego postu, miałem chwilowy przebłysk w mózgu. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie, ale może jak auto ma solarne szyby i to wpływa na zły zasięg to umieść antenę w bagażniku albo gdzieś pod maską np. w okolicy ECU lub w bagażniku w schowku gdzie jest miejsce na zmieniarkę.

Nie wiem czy to zadziała, ale przyszło mi to na myśl.

Proszę odrazu nie zrypać mojego postu, miałem chwilowy przebłysk w mózgu. :>

Czy są może jakieś inne pomysły na umiejscowienie anteny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może antenka GPS ale taka mała na magnesie ? kabel ładnie schowasz a antenka na dachu napewno spełni swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...