Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wyjecie turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis wyjelem swoja turbine poniewaz przy spadajacych obrotach cos w jej okolicy wydawalo taki metaliczny dzwiek poprostu taki trrrrrrrr. okazalo sie ze zaworek ktory popuszcza spaliny jak zaduze jest cisnienie dostal jakiegos luzu - delikatnie zaklepalem nit czy cos takiego ktory go trzyma i jest ok. przy okazii obejzalem cala turbine i wyglada nawet ok poza malym wypaleniem przy ujsciu spalin z turbiny. jutro jak wloze wszystko i odpale zobaczymy efekt i wrzuce jakies zdjecie. powiem jeszcze ze jutro moja a4 zblizy sie do ziemi jakies 40mm ale to juz inny watek

Opublikowano

no to fajnie ... ;-)

czekamy na jakies foto-story z przebiegu prac .....

Opublikowano
  • Autor

wiec zrobilem tylko zdjecia pekniecia i tego kuleczka co zaklepalem zeby nie stukalo niby mala rzecz a taka denerwujaca co do pekniecia to dziwne bo widac je tylko z jednej strony - od srodka

http://img156.imageshack.us/my.php?image=1908061308we0.jpg

http://img204.imageshack.us/my.php?image=1908061309ku1.jpg

http://img112.imageshack.us/my.php?image=1908061310av4.jpg

Opublikowano

Strasznie kiepskie te fotki - zastępnym razem rób zdjęcia z dalszej odległości jak coś masz pewnie jakiś zoom no i najlepiej bez lampy ale w dobrym świetle

Opublikowano
  • Autor

no zdjecia robilem telefonem bo cyfrowki nie mialem pod reka

Opublikowano

A to wszystko jasne, tu tylko dobre światło chyba by coś pomogło.

Opublikowano

u mnie też słychać takie metaliczne "terkotanie" przy spadających obrotach. Mechanior powiedział, że to jakaś blacha przy wydechu. Wydaje mi się, że to jest to samo co u Ciebie.

pozdrawiam

Janek

Opublikowano
  • Autor

wyjecie turbiny zajmie ok 30-40 minut teraz jak wiem co i jak a przytym nie masz zadnych kosztow jakie bys musial poniesc przy rozkrecaniu. najlepiej robic wtedy jak masz olej do wymiany bo go trzeba zlac i plyn chlodzacy, ewentualnie mozna je zalac spowrotem. jesli olej zlejesz to mozna przy okazii odkrecic przewod ktory idzie z olejem do turbiny i przeczyscic bo jest bardzo cienki i lubi czasami sie zapchac od temperatury od kolektora i turbinka do wymiany.

jest jeszcze jedna metoda zeby to zdiagnozowac czy napewno jest to - odkrecic katalizator i palcem sprawdzic to koleczko co niby terkocze bo bedzie wtedy dojscie od spodu auta

pozdrawiam lukasz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.