Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Ciężko pali na zimnym po nocy logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie auto ciężko odpala jak postoi-kręcę jakieś 4-5sek. załapuje nie na wszystkie tłoki telepiąc całą budą.

Świece żarowe założone nowe

Przewody przelewowe nowe

Zaworek na filtrze paliwa nowy

Proszę o sprawdzenie kąta wtrysku-logi 04 i 04bs przy temp 88 st.

04

image.jpg

04bs

04bs.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

Zamiesc wszystkie statyczne - 000,001,003,004(nic w tej co jest nie widac),007, 013 i 014

Opublikowano
  • Autor

logi na zimnym silniku

001

001.jpg

003

003.jpg

004

004.jpg

007

007.jpg

013

013.jpg

014

014.jpg

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:46_________________________________________________000

000.jpg

004bs

004_bs.jpg

Opublikowano

Zamiesc wszystkie statyczne - 000,001,003,004(nic w tej co jest nie widac),007, 013 i 014

kat wtrysku ładnie widać w gr 4, i do tego jest zły. do poprawki.

negatiV masz przecież w vagu tdi timing i tam się sprawdza kat wtrysku - tak jest łatwiej.

Opublikowano

Zamiesc wszystkie statyczne - 000,001,003,004(nic w tej co jest nie widac),007, 013 i 014

kat wtrysku ładnie widać w gr 4, i do tego jest zły. do poprawki.

negatiV masz przecież w vagu tdi timing i tam się sprawdza kat wtrysku - tak jest łatwiej.

Jest zły ?? A czemu jest zly ??

Do autora wątku...

dlaczego wykonałes logi na zimnym silniku... zrob na max rozgrzanym...

Opublikowano
  • Autor

Problem występuje przy zimnym spodziewałem się że będzie więcej widać.Przy rozgrzanym bąć każdym następnym odpalaniu nie ma żadnego kłopotu-pali na dotyk.Zloguje go jutro na gorącym.

Opublikowano

Prosta zasada - logi nastawów zaplonu ZAWSZE wykonujemy na max nagrzanym silniku...

Opublikowano
  • Autor

Logi na gorącym silniku

000

000.jpg

001

001.jpg

003

003.jpg

004

004.jpg

004bs

004_bs.jpg

007

007.jpg

013

013.jpg

014

014.jpg

Dodam że auto jak już odpali zimne to z kupą dymu.Ale później jest ok nic nie kopci.

[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 15:13_________________________________________________Panowie i jak te ustawienia?ruszać coś czy szukać gdzie indziej?W grupie 004 i 004 bs powinny być wartości pokrywające się?Ten poranny rozruch to masakra odpala jak ursus :wallbash:Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Opublikowano

Sam wymieniałeś te świece czy w warsztacie? tak jak kolega pisał wcześniej sprawdź jeszcze kąt wtrysku w tdi timing, z logów wygląda ze jest dobrze.

Na twoim miejscu sprawdził bym jeszcze raz świece żarowe, a wtedy szukał dalej przyczyny.

Opublikowano
  • Autor

Świece były zakładane w warsztacie bałem się ukręcić-faktycznie sprawdzę je.Muszę pogrzebać w tym tdi timing-u nie diagnozowałem jeszcze tym.

Opublikowano

Czasami zdarza się że w warsztacie ukręcą świece i nic z nią dalej nie robią, założą fajke i po problemie :) a świeca nie działa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.