Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dlaczego przygasaja mi swiatła mijania na wolnych obrotach ?


Blondyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kolejny problem!!Wczoraj po odpaleniu fury niestety lewe swiatlo mijania sie niezaswiecilo!Kupilem wiec nowa zarowke i wymienilem ,ale nadal nic!!Dzis wiec poszedlem sprawdzic czy prad wogole dochodzi i jak sie okazalo do tej zarowki niestety on niedociera:(Jest moze ktorys bezpiecznik odpowiadajacy za lewe swiatlo mijania??Bo kabelkami ruszalem i nic :no::mysli:

Dzieki za odpowiedzi ;):a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wewnatrz swieci wszystko normalnie,jedynie swiatla zewnetrzne[br]Dopisany: 20 Październik 2007, 11:01 _________________________________________________denerwujace to jest bo nawet gdy jest rozgrzany samochod to sie tez objawia z tymi mrugajacymi swiatlami:(A gdy jest wieksze obciazenie,np gdy wlacze klime,elektryczne podgrzewaine szyb to juz masakra :angry:

[br]Dopisany: 20 Październik 2007, 11:05 _________________________________________________a akumulator jest oki :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kolejny problem!!Wczoraj po odpaleniu fury niestety lewe swiatlo mijania sie niezaswiecilo!Kupilem wiec nowa zarowke i wymienilem ,ale nadal nic!!Dzis wiec poszedlem sprawdzic czy prad wogole dochodzi i jak sie okazalo do tej zarowki niestety on niedociera:

jesli z tylu po tej samej stronie nie świeci to bezpiecznik. gdzieś była ich rozpiska. :mysli:

denerwujace to jest bo nawet gdy jest rozgrzany samochod to sie tez objawia z tymi mrugajacymi swiatlami A gdy jest wieksze obciazenie,np gdy wlacze klime,elektryczne podgrzewaine szyb to juz masakra a akumulator jest oki :th:

no to praktycznie pewne ze padł regulator. sprawdziłeś ładowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...