Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrzewanie postojowe Ardic-serwis


Tedi35

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje dobrego serwisu ogrzewaczy postojowych Kraków, Katowice lub okolice

Byłem w Krakowie w ALL HAPPY ale nie radzą sobie z Ardic bo takowy mam naprawili (na 2 dni) i nie działa a kase wzięli.

Szukanie w Google nie wchodzi w grę bo chce coś z polecenia a nie testowanie kolejnej firmy i kolejne wywalanie kasy.

A jak macie kogoś kto sie zajmuje Webasto i Eber to możne zadzwonię i zapytam czy kumają coś w ardic-u

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrego serwisu ogrzewaczy postojowych Kraków, Katowice lub okolice

Byłem w Krakowie w ALL HAPPY ale nie radzą sobie z Ardic bo takowy mam naprawili (na 2 dni) i nie działa a kase wzięli.

Szukanie w Google nie wchodzi w grę bo chce coś z polecenia a nie testowanie kolejnej firmy i kolejne wywalanie kasy.

A jak macie kogoś kto sie zajmuje Webasto i Eber to możne zadzwonię i zapytam czy kumają coś w ardic-u

Dziękuje i pozdrawiam

Nie chcę cię zniechęcać ale trudno o kogoś dobrego do ardica z powodu braku części i dokumentacji.

Właśnie skończyłem montaż u siebie, :good: ale w trakcie potrzebowałem paru informacji, na temat zdalnego uruchamiania,

zadzwoniłem do centrali (dział tech.) ebera w Poznaniu. Pan miły i sympatyczny ale nie wile mógł mi doradzić. Poszukał

mi w moim woj. dobry warsztat (ponoć) niestety i tam dostałem info że brakuje mu dokumentacji, ale jest pewien się że na 99% można

ardica wysterować analogowo co ja już wiedizłem ze jest to bzdurą.

W Twoim przypadku może być inaczej bo wszystko miałeś fabrycznie włożone, potrzebujesz dobrej diagnostyki vagiem i ewentualnie kupna drugiego pieca tanio na części (ja tak zrobiłem)

Zadzwoń do centrali ebera i niech Ci polecą kogoś z Twoich okolic, może będziesz miał więcej szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...