Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Wahacze SWAG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wam panowie co sodzicie o wahaczach Swag ?? bo czeka mnie wymiana :) pozdrawiam

Opublikowano

Zwytrzymają tyle co olej w silniku :gwizdanie: Przemyśl czy się opłaca :mysli:

Opublikowano

Zwytrzymają tyle co olej w silniku :gwizdanie: Przemyśl czy się opłaca :mysli:

masz jakieś doświadczenie z tymi whaczami czy piszesz żeby coś napisac?

Wahacze SWAG są lepszej jakosci niż dzisiejsze przereklamowane FEBI :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zwytrzymają tyle co olej w silniku :gwizdanie: Przemyśl czy się opłaca :mysli:

Pytam bo cena jest taka sama jak TRW wiec myslalem ze sa cos warty :) wtakim razie kupie TRW :) dzieki za odp.
Opublikowano

wtakim razie kupie TRW

dobry wybór,albo Lemy albo TRW :good:

Opublikowano
  • Autor

Lemy sa poza moim zasiegiem :)

Opublikowano

U mnie SWAG jeden wytrzymał 60 tys a drugi ok 80 tys to były górne wahacze.

Jak dla mnie ok. Teraz mam zamontowane Lemy od TOM77.

Opublikowano

U mnie SWAG jeden wytrzymał 60 tys a drugi ok 80 tys to były górne wahacze.

No widzisz,dzisiejsze FEBI w życiu tyle nie wytrzymaja :naughty:

Opublikowano
  • Autor

U mnie SWAG jeden wytrzymał 60 tys a drugi ok 80 tys to były górne wahacze.

Jak dla mnie ok. Teraz mam zamontowane Lemy od TOM77.

wiec moze warto zainwestowac w SWAGA ?? calkiem sporo jak nasze polskie drogi :)
Opublikowano

U mnie SWAG jeden wytrzymał 60 tys a drugi ok 80 tys to były górne wahacze.

Jak dla mnie ok. Teraz mam zamontowane Lemy od TOM77.

wiec moze warto zainwestowac w SWAGA ?? calkiem sporo jak nasze polskie drogi :)

Myślę ze warto. Niedawno jadąc z baletu taksą ,passatem taryfiarz wspomniał o firmie Sidem robiącej wahacze,ponoć też solidna jakośc.

Opublikowano

Zwytrzymają tyle co olej w silniku :gwizdanie: Przemyśl czy się opłaca :mysli:

masz jakieś doświadczenie z tymi whaczami czy piszesz żeby coś napisac?

Miałem SWAG 4szt. (górne) i za rok wszystkie miały luzy a na dodatek w dwóch wytarły się dziury w gumach :thumbdown: Nie zwytrzymały 15tyś. - tak jak pisałem wyżej. Może przy emeryckiej jeździe by zwytrzymały więcej :polew:

Opublikowano

[Może przy emeryckiej jeździe by zwytrzymały więcej :polew:

jasne, a może wydaje Ci się ze posiadasz Allroada? :cool1:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

SWAG to bardzo dobra firma. A co by nie było to można wjechać w jedną lepszą dziurę i wahacz pójdzie bez znaczenia na firmę.

Opublikowano

To prawda, wielu nawet nie zwalnia przy progach zwalniających, że o omijaniu dziur nie wspomnę, a potem się dziwią że im zawieszenie siada po 15 tyś. :no:

Opublikowano

Witajcie

Tak się składa że pracuje w hurtowni motoryzacyjnej i mam na codzień doczynienia z mechanikami którzy zakładają wahacze różnych marek, opinie są podzielone ale: lemy- mocno podrabiane, trw- na nasz rynek trafia drugi gatunek, swag- jeden z najlepszych produktów aaa i nie są złe delphi

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Mi tez ostanio kolega polecił SWAG wachacze zoabczymy ile wytrzymaja :) Płaciłem za banana 165 zl i za koncowke drazka 58 zl wiec ceny spoko ......

Opublikowano

Na najtańszych wahaczach z Allegro przejechałem już z 35 tyś. - mam je ponad 1,5 roku. Do tej pory nic nie puka ani nie stuka. Za komplet zapłaciłem chyba 550zł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.