Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:no4:z s4 mi się bardzo podoba ale wtedy przód też musiałby być z s4, zderzaki musza jak dla mnie być z jednego pakietu :naughty:

Opublikowano

zgadzam się :wink: dokładka na 2 rurki, sam takiej szukam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak wydech będzie pod autem to będzie foto :decayed:

Opublikowano

koniecznie :decayed: ładnie będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

kompletne bose w aucie, dzięki puma za kawał dobrej roboty :wink:, przy okazji na pokład wleciał BT, jest na swoim miejscu, tam gdzie go fabryka przewidziała :decayed:, jakość dźwięku jest na fajnym poziomie, jak dla mnie więcej nie trzeba, koniec rezania tego auta

Opublikowano

o widzisz, właśnie szukam numerów puszki dla modułu bt aby go włożyć tam gdzie jego miejsce...

mógłbyś zapodać??

Opublikowano

Marcin nie wieżę :wink:

zawsze się coś jeszcze znajdzie :whistling:

Opublikowano
  • Autor

pucha już pod dywanem :thumbdown: a kupiłem kompletny bt

Opublikowano
kompletne bose w aucie, dzięki puma za kawał dobrej roboty :wink:, przy okazji na pokład wleciał BT, jest na swoim miejscu, tam gdzie go fabryka przewidziała :decayed:, jakość dźwięku jest na fajnym poziomie, jak dla mnie więcej nie trzeba, koniec rezania tego auta

ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz :decayed:

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

ogarnąłeś to rns-e ?

Opublikowano
  • Autor

poszło pw właśnie przed chwilą, jak ci pisałem, rno pokazał miejsce gdzie byłem, ale za chwile zaczął głupieć :doh:

Opublikowano
o widzisz, właśnie szukam numerów puszki dla modułu bt aby go włożyć tam gdzie jego miejsce...

mógłbyś zapodać??

napisz do Turzola on jeszcze nie zamontował puszki :wink:

Opublikowano
  • Autor

mój carbon będzie chyba na sprzedaż :whistling:

Opublikowano
mój carbon będzie chyba na sprzedaż :whistling:

hyhy

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
mój carbon będzie chyba na sprzedaż :whistling:

ja bym zostawił , nie ma nic ciekawszego, chyba że trafi się RS albo może już się trafił :naughty:

Opublikowano
  • Autor

img0272gj.jpg

dziś auto odstawione zostało na montaż wydechu z s4 b6, montaż naprawdę profesjonalny, efekt :slina:

img0273ce.jpg

Opublikowano

no no widze ze BOSE wskoczylo :) domyslam sie ze caly komplecik :decayed:

ciekawy jestem dzwieku z wydechu:slina: oczywiscie mody jak zawsze miazga

Opublikowano
  • Autor

chyba zakończyło :whistling: jeśli chodzi o dźwięk jest błoga cisza, chyba ciszej niż seria, jedynie przy większym bucie słychać lekki świst turbo :wink:

Opublikowano

Musze to obczaic :wink:

Opublikowano

fajna dokładka :jerk::jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.