Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem z adaptacją, niedostępny kanał


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, robię wszytko wg opisów z netu i dochodzę do momentu w którym mam wpisać liczbę kluczy które chcę zakodować, wtedy wyświetla mi się:

27112010105.jpg

sprawdziłem też ten drugi kanał, to samo się wyświetla.

Więc przeszedłem do metody drugiej, gdzie wskazało mi że mam zakodowane dwa klucze (co by się zgadzało) niestety drugi klucz mam niedostępny (nie mam go przy sobie i długo mieć nie będę) więc nie mogę wyjść i zamknąć auta niedopasowanym kluczem.

Więc zostaje mi metoda pierwsza, może coś źle robię że mam kanały niedostępne? (dodam że vag full)

27112010106.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też niedostępny, co napisałem

sprawdziłem też ten drugi kanał, to samo się wyświetla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bata musi isc:

licznik kanal 01 wartosc 0 test save

kanal 21 wartosc 0 test save

znow 21 i wpisz liczbe kluczy test save i zmieniaj kluczyki pokolei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bata musi isc:

licznik kanal 01 wartosc 0 test save

kanal 21 wartosc 0 test save

znow 21 i wpisz liczbe kluczy test save i zmieniaj kluczyki pokolei

no jak widzisz kanał 01 jest niedostępny :mysli:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:25_________________________________________________nie wiem czy to ma znaczenie ale kodowanie całego centralnego zamka to 14913

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do centralnego :mysli: (ja chcę zakodować guziki na piloce żeby sterowały centralnym zamkiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do centralnego :mysli: (ja chcę zakodować guziki na piloce żeby sterowały centralnym zamkiem)

a przed tym wszystkim pilot działał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, pilot działał[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:31_________________________________________________

a ja myslalem ze immo do licznika :polew: :polew: :polew:

to teraz dawaj wersję do guzików na centralnym, może coś źle robię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten film widziałem dziś w innym temacie, zainspirował ;) mnie do kolejnej próby kodowania, niestety ja nie wejdę w moduł komfortu (nie łączy się) łączy się tylko z centralny zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten film widziałem dziś w innym temacie, zainspirował ;) mnie do kolejnej próby kodowania, niestety ja nie wejdę w moduł komfortu (nie łączy się) łączy się tylko z centralny zamek

bo w B5 robisz to w centralnym zamku-reszta jest to samo :wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:41_________________________________________________jeśli kierujesz się procedurą ze strony ross-techa- to od razu mówię,że nie zadziała-bo tam jest błąd :cool1::wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:42_________________________________________________a napisz wszystko po kolei,co robisz i gdzie wchodzisz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralny zamek -> adaptacja -> kanal 01 -> niedostępny więc adaptacja -> kanał 21 - > niedostępny więc sprawdziłem jak na filmiku bloki pomiarowe i dwa klucze zakodowane jak naciskam guzik na pilocie to zmienia się wartość na vagu więc pilot działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi, robiłem tak jak zawsze oczywiście się nie udawało... podjechałem do kolegi on robi auta na jakimś vcds czy czymś tam i zrobił mi to ale też się nawkurwi@ł[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 19:31_________________________________________________ :gwizdanie: znów nie działa :kox:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:25_________________________________________________tym razem dało się go zakodować vagiem i działa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...