Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak coś to dawaj cynk, u mnie leży i kwitnie

a sedana z rs'em na tyle nikt na forum nie ma....:jerk:

Opublikowano
jak coś to dawaj cynk, u mnie leży i kwitnie

a sedana z rs'em na tyle nikt na forum nie ma....:jerk:

nie?? :decayed:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

musialem sie odezwac :decayed: widze mody ida w dobrym kierunku

Opublikowano

cicho tam, interes mi psujesz :bicz::decayed:

Opublikowano
cicho tam, interes mi psujesz :bicz::decayed:

Medik wlasnie zachecam jak moze d*pa ładnie wygladac ze zderzakiem RS :decayed: 50zl za reklame :decayed:

Opublikowano
no to czekam :whistling:

Mrogal jaka cena będzie dobra dla Solara ? :decayed:

180
Opublikowano
no to czekam :whistling:

Mrogal jaka cena będzie dobra dla Solara ? :decayed:

180

euro? :decayed::naughty: czy funtów GBP? :facepalm:

Solar nie pier@l tylko rezaj :decayed: Może wreszcie to to będzie jakoś wyglądało a nie jak jakiś paździerz spod remizy :decayed:

Opublikowano
no to czekam :whistling:

Mrogal jaka cena będzie dobra dla Solara ? :decayed:

180

euro? :decayed::naughty: czy funtów GBP? :facepalm:

Solar nie pier@l tylko rezaj :decayed: Może wreszcie to to będzie jakoś wyglądało a nie jak jakiś paździerz spod remizy :decayed:

Pa jaki kuwa bogol ze stolnicy waluty mu sie popiredolily :grin:
Opublikowano
Pa jaki kuwa bogol ze stolnicy waluty mu sie popiredolily :grin:

:decayed: mówią na wsi że Solar w Dubaju siedzi w delegancji :whistling: to żeby jemu się waluty nie pomylały :decayed:

Opublikowano

to jak w Dubaju to niech będzie te 1 800 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rafałek Ty gejszo zawsze musisz wypaplac gdzie jestem :doh: Medik jak bede wracac to sie odezwe do Ciebie a Ten zdenio niechaj se lezy u Ciebie :D

Opublikowano

ok jak coś to zapraszam :hi:

Opublikowano
Rafałek Ty gejszo zawsze musisz wypaplac gdzie jestem :doh: Medik jak bede wracac to sie odezwe do Ciebie a Ten zdenio niechaj se lezy u Ciebie :D

jak będziesz wracał z tego Dubaja to chociaż ten biały kitel zdejmij żeby Cię medik z pacjentem nie pomylił :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

jaki biały kitel :eusathink:nie czaje Cie młodziencze

Opublikowano
jaki biały kitel :eusathink:nie czaje Cie młodziencze

z7417144X,Mezczyzna-z-Emiratow-Arabskich-na-tarasie-obserwacyjnym.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cpiesz cos :grin:

Opublikowano
Cpiesz cos :grin:

Cipię cipię :decayed: :decayed: :decayed:

Pokaż spy foto :decayed: z rezania

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

toc wstawiłem foto... powiedz mi lepej kiedy mam rezac jak mnie w domu nie ma i jestem w delegacji... i non toper po 12 godz w robocie i znajdz tu czas na rezanie prosze Cie bardzo.... opanuj sie troche :facepalm: człowieku badz sobom

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 21:34 ----------

dzin dobry :hi: kolejne foto z małego rezania :decayed::kox: jak wam sie widzi :eusathink:

dsc08297m.jpg

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

lepiej puscic w biały kolorek czy zostawic w czerwieni :eusathink:

Opublikowano

ja mam biale i jest zajefajne wiec tobie też polecam :decayed: Ale to co tam masz na foto jest żółte a nie białe :wink:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem trza reszte zrezac i wstawic białe diody jak na razie jest na zwykłych zarówkach zółtych :wink: wiec taki efekt .Ale nie zauwazyłeś ze wstawiałem tez FIS'a :kox:

Opublikowano
wiem wiem trza reszte zrezac i wstawic białe diody jak na razie jest na zwykłych zarówkach zółtych :wink: wiec taki efekt .Ale nie zauwazyłeś ze wstawiałem tez FIS'a :kox:

Nie zwróciłem uwagi bo myślalem że miałes FISa :decayed: Ale to rozumiem wymieniłes zegary i z jednej tarczki narazie zdarłes tę farbę czerwoną ? Jesli mge coś polecić do do diod daj ich sporo na całej skali i takie malutkie smd bo te zwykłe strasznie się z nimi namęczyłem a i tak świeca bardzo punktowo i jak się przyjrzeć to widac ciemniejsze i jaśniejsze miejsca.

teraz bym robił na takich DIODA LED SMD5050 45gr/szt ZIMNA/CIEPŁA BIEL 3 szt (2832724095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.