Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to stalówka z merca czy mi się wydaje ?

to zapas z Merca, w ori jest chyba czarna w każdym razie fela jest fajna

mówimy o tym samym zdjęciu ?? :blink:

ASA revolution JH8

Opublikowano

ASA revolution JH8

no mi się akurat wydaję że nie, chociaż może mam słabe, oko raczej tak jak vario pisze, stalowy zapas z merca.. chociaż..

dobra, zwracam honor.. tam faktycznie na ramieniu jest napis "ASA" o ile dobrze widzę :tongue4:

Opublikowano

raczej, for siur :polew:

Opublikowano

muszę porównać ale popierwsze to ten zapas to nie stalowy a alu i wzór mega podobny, mam S500kę w rodzinie i taka fajna czarna zapasowa fela jest dokładnie taka 5cio ramienna

Opublikowano

muszę porównać ale popierwsze to ten zapas to nie stalowy a alu i wzór mega podobny, mam S500kę w rodzinie i taka fajna czarna zapasowa fela jest dokładnie taka 5cio ramienna

wzór jest podobny ale tak jak Michał piszę to jest ASA revolution JH8 :good:

Opublikowano

to albo ASA ściągnęła wzór z zapasu mietka albo odwrotnie, fakt faktem, ale fela OK i do B7 pasuje

Opublikowano

:good:

fajne koło w rozsądnej kasie, szkoda że w PL ciężko dostępne...[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:03_________________________________________________BTW slepy masz więcej fotek tego auta?

Opublikowano

a1f8be57021d9cfb.jpg

muszę sprawdzić jak jest w S czy 17'' czy 18'' ale tak wygląda zapas w S

Opublikowano

BTW slepy masz więcej fotek tego auta?

niet, jak coś znajdę to podrzucę :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:10_________________________________________________A moze wersja na bogato :naughty:

attachment.php?attachmentid=52540&d=1275139309[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:14_________________________________________________attachment.php?attachmentid=52544&d=1275139328[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:15_________________________________________________attachment.php?attachmentid=52543&d=1275139324[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:15_________________________________________________attachment.php?attachmentid=52546&d=1275139347

Opublikowano

foty nie banglają

Opublikowano

ja widzę fotki :mysli:

Opublikowano

w IE ani Chrome nie wyświetla fotek

Opublikowano

w IE ani Chrome nie wyświetla fotek

no to nie wiem, mi na operze normalnie działają :naughty:

Opublikowano
  • Autor

te Asa srednie, i zapas z merca raczej tez i jest to chyba 16" jezeli sie nie mylę, do mnie wlecą albo nudne Avusy, felgi z DTM'a :) albo daj Boze Oz'y... w nast tyg bede sie juz za kolami rozgladał ale w sumie mozecie pokazac jescze kilka ciekawych opcji;p

Slepy.. tamtych fot nie moge oblookac :confused4:

Opublikowano

Slepy.. tamtych fot nie moge oblookac :confused4:

muszę je wrzucić na ImageShacka, bo trzeba być zalogowanym aby je obczić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Slepy.. tamtych fot nie moge oblookac :confused4:

muszę je wrzucić na ImageShacka, bo trzeba być zalogowanym aby je obczić :wink4:

no to dawaj dawaj;)

pierwszy mod-> wleciała gałka od S4 bo na tego kutasa juz patzrec nie moglem :naughty:

Opublikowano

czy ktokolwiek w to wątpił? ^^

Opublikowano

®S4 B7 TDI by Topor :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.