Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie


topor

Rekomendowane odpowiedzi

OZ'y robia robote, dzisiaj sobie poczytałem o silnikach 2.0 TDI... i zaluje ze wczesniej tego nie uczynilem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor miałeś akcję serwisową wymiany kół napędu pompy olejowej ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee;p nic sie jescze nie wysrało, i mam nadzieje ze za mojej kadencji to sie nie stanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się nic nie wysrało po prostu miałem do zrobienia akcję serwisową i moje auto też było z końca 2006 roku... sprawdzałeś po VINie czy nie ma żadnych akcji do zrobienia ? ja miałem jeszcze aktualizację oprogramowania sterownika silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sobie poczytałem o silnikach 2.0 TDI... i zaluje ze wczesniej tego nie uczynilem :no:

haha nie przeżywaj :decayed:

ja też :wink4:

nie będzie źle :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ'y robia robote, dzisiaj sobie poczytałem o silnikach 2.0 TDI... i zaluje ze wczesniej tego nie uczynilem :no:

Bylo kupic kibla 1.9 i spac spokojnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ'y robia robote, dzisiaj sobie poczytałem o silnikach 2.0 TDI... i zaluje ze wczesniej tego nie uczynilem :no:

Bylo kupic kibla 1.9 i spac spokojnie :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się nic nie wysrało po prostu miałem do zrobienia akcję serwisową i moje auto też było z końca 2006 roku... sprawdzałeś po VINie czy nie ma żadnych akcji do zrobienia ? ja miałem jeszcze aktualizację oprogramowania sterownika silnika...

nic nie sprawdzałem... gdzie i jak to uczynic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się nic nie wysrało po prostu miałem do zrobienia akcję serwisową i moje auto też było z końca 2006 roku... sprawdzałeś po VINie czy nie ma żadnych akcji do zrobienia ? ja miałem jeszcze aktualizację oprogramowania sterownika silnika...

nic nie sprawdzałem... gdzie i jak to uczynic?

w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo madrego i dobrze posłuchac:d

jutro podjade. Jakie koszta aktualizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo madrego i dobrze posłuchac:d

jutro podjade. Jakie koszta aktualizacji?

zależy jaką gadkę zarzucisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne chyba że akcja się skończyła no albo co oczywiste auto nie podlega...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro podjade i zapytam.

teraz moge sie podzielić jedna uwagą. Ktoś na forum polecał dodatek do diesla czyszczacy układ paliwowy Luqid Molly do diesla.

Nigdy w takie cuda nie wierzyłem, a ze LM posiada niemiecki tuv zgodziłem sie wydac nieco wiecej niz za preparat do pompowtryskow STP... jakie odczucia... Auto zaczęło palić mniej i zaraz po odpaleniu nie ma zadnych dziwnych drgan ani niczego. Nieoczekiwany efekt w zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro podjade i zapytam.

teraz moge sie podzielić jedna uwagą. Ktoś na forum polecał dodatek do diesla czyszczacy układ paliwowy Luqid Molly do diesla.

Nigdy w takie cuda nie wierzyłem, a ze LM posiada niemiecki tuv zgodziłem sie wydac nieco wiecej niz za preparat do pompowtryskow STP... jakie odczucia... Auto zaczęło palić mniej i zaraz po odpaleniu nie ma zadnych dziwnych drgan ani niczego. Nieoczekiwany efekt w zasadzie.

jaka nazwa tego cuda :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies na forum wyczytałem ze sie nadaje;) -->liQui moly diesel system pflege

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies na forum wyczytałem ze sie nadaje;) -->liQui moly diesel system pflege

jutro musze przeszperać forum :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czystym sumieniem polecam. :naughty::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STP jest tak samo dobre jak LM albo nawet lepsze, BTW nawet jak się tankuje "dobre" paliwo warto co jakiś czas zapodać dodatek, ja od lat stosuję STP bez żadnych problemów a tankuję od 4 lat tylko na Shellu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tankuje tam gdzie moje cięzarowki :naughty:, -paliwo jakościowo bdb -po prpostu paliwo z orlenu, i co 1500-2000km bede zalewał ten preparat, wiele nie kosztuje a moze uratuje od wymioany piezopompek:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...