Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dziwny problem z odpaleniem AFN Pilne!


Szewczenko7

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj najpierw instrukcję czyszczenia nastawnika. Jeśli nie robiłeś wcześniej podobnych rzeczy to ja bym się nie podejmował :wink4:

To dość precyzyjna "robota".

Samo wyjęcie, rozkręcenie i ponowne złożenie nastawnika to nic trudnego ale czyszczenie to już trochę poważniejsza sprawa.

Powoli zacznij się rozglądać za dobrym mechanikiem/pompiarzem, który ten problem ogarnie bo nie naprawiana usterka tylko się pogłębia. I później może okazać się, że zwykłe czyszczenie nie wystarczy. Tak było w moim przypadku - pompiarz, którego miernik nie wykazał niesprawności

(zabrudzenia) nastawnika. Pojeździłem trochę i została mi opcja nowy nastawnik albo czyszczenie w myjce ultradźwiękowej (bez gwarancji, że się uda). Ale to może mój odosobniony przypadek :wink4:

No masz racje zainteresuje się tym na pewno:) Przynajmniej kontrole zrobic trzeba :wink4:

Panowie podalibyście mi namiary na jakiegoś dobrego mechaniora co sie zna na pompach?slyszeliscie o tym gosciu z wielkolasu?

Niestety nie znam nikogo a szkoda :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam jednego dobrego, być może najlepszego ale daleko od Lublina.

Podkowiński Bogdan

Nadarzyn

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna zanaleziona...zaden nastawnik , ani nie zesrana pompa...okazlo sie ze nie ma napiecie na tym cieniutkim kabelku idacym do zaworka N109...po przylozeniu plusa na zaworek auto odpala od strzala...jak myslicie co moze byc przyczyna braku napiecia na kablu?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna zanaleziona...zaden nastawnik , ani nie zesrana pompa...okazlo sie ze nie ma napiecie na tym cieniutkim kabelku idacym do zaworka N109...po przylozeniu plusa na zaworek auto odpala od strzala...jak myslicie co moze byc przyczyna braku napiecia na kablu?

pozdrawiam

To kamień z serca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna zanaleziona...zaden nastawnik , ani nie zesrana pompa...okazlo sie ze nie ma napiecie na tym cieniutkim kabelku idacym do zaworka N109...po przylozeniu plusa na zaworek auto odpala od strzala...jak myslicie co moze byc przyczyna braku napiecia na kablu?

pozdrawiam

Przekaźniki do sprawdzenia.

Tutaj masz coś na ten temat :wink4:-

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138087.0;highlight=n109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktore konkretnie..?podmieniłem 109 i nic ...[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 16:56_________________________________________________co myslicie o sprawdzeniu zasilania czy wychodzi z kompa na kable do zaworku...orientuje sie ktos ktory to pin?[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 17:45_________________________________________________a czy przyczyna moze byc np centralka od alarmu? zauwazylem ze przy probach odpalania mruga..jutro podmienie bo mam jeszcze jedna taka i zobacze czy zadziala [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 18:47_________________________________________________centralka od alarmu podmieniona i dalej nic...auto w pon leci do elektryka [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 15:05_________________________________________________ogolnie od poczatku od kiedy mam to auto , to przy zaplonie nigdy nie zapalaly sie kontrolki od swiec...zawsze odpalal bez problemu az do teraz kiedy nie odpala a kontrolki tez sie nie zapalaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto poszlo do elektryka bo nie wiem co z tym jest...wszystkiego probowalem...ostatnio podlaczajac na krotko po odpaleniu przyjaralo mi wiazke :/... czy to moze byc brak masy przy aucie ze tak pali..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...