Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tylna lampa Avant, problem.


osek

Rekomendowane odpowiedzi

za pomoc od modera w stylu: "kupuj komplet beidze ok" dziekuje, ale nie jest to odpowiedz zadowalajaca mnie niestety.

a w wyszukiwarce szukałem i wiem że te lampy z 99-01 bedą pasowały do mojej z 96r. ale dalej potrzebuje linka/informacji jaką konkretnie zamowic (np allegro itp)

oryginał wiadomości:

Witam, moje nieszczescie dotyczy audi a4 avant 96r.

tylnia lewa lampa poszła sobie... z dymem

teraz mam pytanie- bo moj samochod jest z 96- ale na allegro widze podobne lampy z rocznikow 99-01

np tutaj:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-99-01-lampa-tylna-lewa-kombi-nowa-i1316150942.html

czy to moze byc lampa ktorej szukam? czy ona jest identycznie zrobiona i nie bedize problemu z montazem?

tu zdjecie mojej ocalałej lampy prawej:

27112010428.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym podłączył się do tego pyt , w niedługim czasie będę wymieniał na II lift i nie wiem jak to jest z tymi zamiennikami z allegro :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowka w dlon i heja koledzy, a wszytko bedzie jasne. lampy po II lifcie pasuja idealnie. nie trzeba nic docinac kombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić jedną lampe czy dwie ? Bo jak jedną to zauważ ze poliftowe nie mają dymionego szkiełka wstecznego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić jedną lampe czy dwie ? Bo jak jedną to zauważ ze poliftowe nie mają dymionego szkiełka wstecznego :wink4:

no właśnie zamówiłem w sklepie lampe i okazało sie tak jak mowisz- ta nowa miala wrecz białe szkiełko wsteczne.

i teraz prośba do Was koledzy- moglby mi ktos cos znaleźć na allegro- bo ja mam kłopot na aukcjach z odroznieniem tych białych od przydymionych wstecznych ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...