Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Problem ze wspomaganiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

od jakiegos czasu mam problem ze wspomaganiem, a objawy sa takie:

1. Wspomaganie działa duzo słabiej niz kiedys, nawet teraz kiedy mam założone opony 16"

2. Rano po całej nocy nie mogę skrecic kierownicy w prawo, tak jakby była zablokowana (w lewo działa bez problemu) i dzieje sie to tylko w zimne dni, bo jak jest ciepło to problem nie występuje. Po kilku minutach, jak sie samochód troche nagrzeje, problem ustępuje.

3. Zauważyłem ze pompa wspomagania jest mokra (na górze)

Od czego zacząć sprawdzanie, co wymieniać etc.?

Płyn nie był wymieniany.

Opublikowano

zacznij od wymiany płynu,

kiedy był ostatnio wymieniany ???

Opublikowano
  • Autor

zacznij od wymiany płynu,

kiedy był ostatnio wymieniany ???

Nie był w ogóle, ale czy płyn moze blokowac kierownice? A wyciek?

Opublikowano

wymiana plynu co 2lata lub co 60tkm. Plyn jest mineralny i musi byc czesto i regularnie wymieniany. Duzy jest wyciek?

Opublikowano
  • Autor

wymiana plynu co 2lata lub co 60tkm. Plyn jest mineralny i musi byc czesto i regularnie wymieniany. Duzy jest wyciek?

Autko jest z 2005 r, przebieg 30tkm. Wyciek jest minimalny, moze pierscien uszczelniajacy puszcza?

Opublikowano

jak mozesz to zapodaj foto. Pora na wymiane plynu ale tylko ori VAG

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

jak mozesz to zapodaj foto. Pora na wymiane plynu ale tylko ori VAG

Płyn oczywiscie wymienie. Fotke postaram sie wrzucic do jutra.[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 16:07_________________________________________________Płyn wymieniony, pompa uszczelniona, ale problem występuje nadal.

Szukam pompy, chyba ze macie jeszcze jakies sugestie? Dodam jeszcze, że płyn ma podejrzany kolor (bardzo ciemny, prawie czarny) i mimo wymiany płynu nadal taki tak jest. :angry:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:02_________________________________________________pompa wymieniona, płyn 2 litry, przepłukany układ i niestety dalej to samo. Wspomaganie działało super 2 godziny po wymianie. Dzisiaj rano jes to samo. :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

podepne się może pod temat

mam identyczną sytuacje w mojej audiczce ( 1,9 tdi AVF )

z tą tylko różnicą że w prawo można skręcić bez problemu a w lewo jest problem ( po długim postoju ) na początku też wymieniłem płyn łącznie z przepłukaniem układu, na końcu wymieniłem pompe, i problem pozostał

uważam że może to już być tylko kolumna kierownicza, zastanawiam się nad regeneracją co sądzicie ?

p.s w poniedziałek byłem na przeglądzie i płyta silnikowa jest mokra tak jakby coś sie pociło, ale otworzylismy maske i silnik suchy, cóż to może byc ?

Opublikowano
  • Autor

podepne się może pod temat

mam identyczną sytuacje w mojej audiczce ( 1,9 tdi AVF )

z tą tylko różnicą że w prawo można skręcić bez problemu a w lewo jest problem ( po długim postoju ) na początku też wymieniłem płyn łącznie z przepłukaniem układu, na końcu wymieniłem pompe, i problem pozostał

uważam że może to już być tylko kolumna kierownicza, zastanawiam się nad regeneracją co sądzicie ?

p.s w poniedziałek byłem na przeglądzie i płyta silnikowa jest mokra tak jakby coś sie pociło, ale otworzylismy maske i silnik suchy, cóż to może byc ?

No ja jestem po wymianie magla i problem rozwiazany. Juz sie nie blokuje, a i samo wspomaganie dziala duzo lepiej.

Zatem proponuje Ci jednak rowniez wymienic maglownice.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.