Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ubytek płynu chłodzacego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Dzis w nocy przy duzych mrozach wyciekl mi plyn z chlodnicy Jestem juz umowiony do mechanika Czy cos sie stanie jesli 5 km przejede bez boryga ? Czy trzeba uzupelnic plyn co wydaje sie bez sensu bo zaraz go nie bedzie Prosze o pomoc !!

[mod]uzupełnij profil, prefix, zapoznaj sie z regulaminem - Musashi[/mod]

Opublikowano

Jest coś w zbiorniczku wyrównawczym czy wyciekł całkowicie? Jeśli chcesz być hardcorem to jeździj bez płynu :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

nie ryzykowałbym, nie możesz auta zaholować :gwizdanie:

Opublikowano

A może to nie był płyn tylko woda i mrozik rozsadził chłodnice? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie za bardzo a to tylko 5 km czy cos sie stanie jesli pojade ??

Opublikowano

Nic takiego oprócz tego że przegrzejesz silnik :polew:

Opublikowano

i uszkodzisz przynajmnej uszczelke pod glowica. :decayed:

czego to ludzie nie wymysla... :kwasny:

BTW moze bys jeszcze poinformowal o jakim silniku rozmawiamy???? :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

1.9 tdi Avant [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 17:03_________________________________________________Uruchomiłem dzis silnik na 5 min do tego czasu az sygnał o braku cieczy zaczał działac i zaraz zgasiłem takze nic chyba sie nie stało Jutro zaleje borygiem tak aby dojechac Czy wystarczy 5 litrow ??

Opublikowano

skoro ten płyn i tak ma wyciec to niech będzie borygo..

Opublikowano

1.9 tdi Avant [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 17:03_________________________________________________Uruchomiłem dzis silnik na 5 min do tego czasu az sygnał o braku cieczy zaczał działac i zaraz zgasiłem takze nic chyba sie nie stało Jutro zaleje borygiem tak aby dojechac Czy wystarczy 5 litrow ??

borygiem? :decayed: :decayed:

juz lepiej woda destylowana. nie powinna sie zagotowac przez ta chwile. na wszelki wypadek wlacz ogrzewanie.

do auta powinines nalac plyn chlodzacy uzyskany z rozcienczenia koncentratu G012. do nabycia w ASO

Opublikowano
  • Autor

A dlaczego nie Borygiem ?? Czy to zły pomysł ? Ten plyn i tak pewnie ucieknie a do mechanika mam dokładnie 3,7 km to chyba dam rade dojechac ?[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 17:31_________________________________________________wystarczy 5l

Opublikowano

A dlaczego nie Borygiem ?? Czy to zły pomysł ? Ten plyn i tak pewnie ucieknie a do mechanika mam dokładnie 3,7 km to chyba dam rade dojechac ?[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 17:31_________________________________________________wystarczy 5l

co jest tansze borygo czy woda destylowana?

moze bys uzupelnil kod siilnika w profilu? czytales regulamin?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.