Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy ta poduszka jest "zdrowa"?


wieczor15

Rekomendowane odpowiedzi

mam mam :tongue4: i nowa kosztowala polowe tego co to typowa do AWX...jak spytalem w ASO czy sioe roznia to gosc probowal mi wdusic ze twardoscia gumy do 110km jest inna niz do 130...spytalem co w takim razie jak zrobie chipa...odpowiedz byla cicha (w obawie ze ktos uslyszy) gosc powiedzial ze tak naprawde te poduszki sa identyczne tylko do B5 musza byc tansze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe jak jest z lewa poduszka z czujnikiem?? tez pasuje z innego modelu??

bankowo...mozna tez zalozyc bez czujnika...skasowac blad i bedzie chulac jak trza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem wczoraj poduszkę na używana bo aktualnie nie stać mnie na nową, wydawalo sie ok, były lekkie drgania ale nie bylo buczenia. dziś drgania znów sie powiekszyły w calym przedziale obrotów i znów nieszczesne buczenie, wyczowalne najbardziej drgania na siedzeniach, o dziwo obok łapy poduszki nic nie czuć. Aby wymienic lewa poduszke musialem odkrecic ta srodkowa z belki, ale ustawilem ja w takim polozeniu jak była, jak myslicie próbować jeszcze coś ustawić?? da sie jakos sprawdzic ta poduszke pod skrzynią?? czy ona maoze byc przyczyna??wykonczyc sie mozna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszke pod skrzynia mozesz sprawdzic czy guma jest cala i nie popekana . Sprawdzales plecionke :mysli: moze ktoras pompka kuleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecionka wymieniona w zeszłym roku. logi wklejalem i byly ok,jeszcze dzis dla pewnosc podoginalem konektorki na pompkach. [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:52_________________________________________________a tak przy okazji. sciagnałem dzisiaj przewód z gruchy tej od turbo na pracujacym silniku zeby zobaczyc czy silnik zmieni dzwiek i wtedy buczenie z okolic filtra mocno sie nasiliło a jak wlozylem przwód z powrotem to silnik lekko sie zakrztusił, czy te objawy to normlane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...