Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy ta poduszka jest "zdrowa"?


wieczor15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie. co sadzicie o tej poduszce?? nie wywala błedu, ale im zimmniej tym głosniej w srodku, choc nie zawsze czasem sie zdarzy całkowita cisza, a raz jest głosniej raz ciszej.Oprócz tego dalej problemy z odpalaniem :wallbash: im zimniej tym dłuzej trzeba krecic. swiece ok, filtr paliwa ok, zmienione oringi pod tandem pompą, aku ok, mozna swira dostać i nie wiadomo czego jeszcze sie chwycic :confused4:

P241110_16_17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak w temacie. co sadzicie o tej poduszce?? nie wywala błedu, ale im zimmniej tym głosniej w srodku, choc nie zawsze czasem sie zdarzy całkowita cisza, a raz jest głosniej raz ciszej.Oprócz tego dalej problemy z odpalaniem :wallbash: im zimniej tym dłuzej trzeba krecic. swiece ok, filtr paliwa ok, zmienione oringi pod tandem pompą, aku ok, mozna swira dostać i nie wiadomo czego jeszcze sie chwycic :confused4:

P241110_16_17.jpg

a pompe spietrzajaca w zbiorniku paliwa i jej przekaznik sprawdzales?

Swiece zarowe masz sprawne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiece sprawne, a pompe spietrzajaca i przekaznik jak sprawdzic??podejrzewam jeszcze tandem pompe bo hamulec jest twardy, jak ja sprawdzic??

A jak dokladnie podbudowac silnik podnosnikiem, moze mi ktos dokłądnei to opisac, bo to tylko robilem w maluchu:P przy wymianie poduszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzasz wydajnosc pompy, czy tloczy i jakim strumieniem. jest opisane na forum.

jezeli masz twardy hamulec mozna powiazac obydwa problemy z tandem pompa. niestey raczej czeka wymiana na inna. inaczej trodno ja zweryfikowac. trzeba miec miernik cisnienia papaliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dokladnie podbudowac silnik podnosnikiem, moze mi ktos dokłądnei to opisac, bo to tylko robilem w maluchu:P przy wymianie poduszki.

musisz podlozyc cos pod silnik typu kawalek twrdej deski aby nie uszkodzic miski :cool1: ale pewniej wjechac na podnosnik auto w gore , podnoosnik pod auto windujesz cale auto w dol i siniczek ci delikatnie sie podnosi , odkrecasz wczesniej srube i wyciagasz wtyke z poduszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za podpowiedzi, bede kombinował. a moze ktos podrzucic numer tej poduchy?? bo jakos znaleźć nie moge.

8E0 199 379 BF -lewa elektr.

8E0 199 382 AG - prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...