Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Brak spryskiwaczy szyby i ksenonow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jak w temacie nie slysze zeby dzialal mi silniczek jak wlanczam spryskiwacz wczesniej myslalem ze mi plyn zamarzl bo dolalem pozno zimowy i jak zaczolem pryskac to troche polecialo i tyle ale mysle mroz to zamarzl dzisiaj wiem ze to nie to rozpiolem wezyk pod maska kolo srob od maski i proba nie leci zassalem i pociagnolem plyn wie cos z silniczkiem albo cos innego prosze was o rade jest jedna pompka do spryskiwania ksenonow i szyby i co wysowa spryskiwacze od ksenonow bo tez sie nie wysowaja jeszcze gdzie jest ta pompka bo od gory jej nie widac bardzo prosze o pomoc bo auto potrzebne a plyn nie leci ciezko dzisiaj jechac

Opublikowano

Sprawdź bezpiecznik nr 37 - 30Ah.

Opublikowano

Zacznij od bezpiecznika potem czeka cię ściąganie nadkola od strony kierowcy i widzisz już zbiorniczek płynu, dolną część. Wyciągasz zbiorniczek i z tyłu masz dwie pompki jedna do ksenonów druga do szyb. Ps jak będziesz demontował zbiorniczek to zanim go wyciągniesz odłącz przewód pompki ksenonów bo jak pociągniesz z zapiętym przewodem możesz urwać króciec pompki.

Opublikowano
  • Autor

ok zaraz bede sprawdzal ale dziwne zeby dwie pompki siadly na raz moze plyn zamarzl od spodu co wy na to

Opublikowano

witam jak w temacie nie slysze zeby dzialal mi silniczek jak wlanczam spryskiwacz wczesniej myslalem ze mi plyn zamarzl bo dolalem pozno zimowy i jak zaczolem pryskac to troche polecialo i tyle ale mysle mroz to zamarzl dzisiaj wiem ze to nie to rozpiolem wezyk pod maska kolo srob od maski i proba nie leci zassalem i pociagnolem plyn wie cos z silniczkiem albo cos innego prosze was o rade jest jedna pompka do spryskiwania ksenonow i szyby i co wysowa spryskiwacze od ksenonow bo tez sie nie wysowaja jeszcze gdzie jest ta pompka bo od gory jej nie widac bardzo prosze o pomoc bo auto potrzebne a plyn nie leci ciezko dzisiaj jechac

Po polsku proszę bo nie wiem o co chodzi, po za tym że nie leci :!:

Opublikowano
  • Autor

kolega nie umie czytac heheeee dobrze ze juz po problemie padl bezpiecznik

Opublikowano

kolega nie umie czytac heheeee dobrze ze juz po problemie padl bezpiecznik

Umie, tylko po polsku a to jest narzecze SUAHILI a nie j.polski. :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

jakos ini dowiedzieli sie o co mi chodzi tylko ty masz problem

Opublikowano

Nie musisz dziekowac :tongue4:

Opublikowano

jakos ini dowiedzieli sie o co mi chodzi tylko ty masz problem

Przepraszam Pana najmocniej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.