Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dobra cena za gwint FK?


Vandit

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) niedaleko mnie mieszka pewien chłoptaś który ma zdemontowane zawieszenie gwintowane FK ze swojej A6 sedan 110KM, i utargowałem je za 350zl i może coś tam jeszcze zejdzie, i czy opłaca się brać ten gwint i gdybym potem nie chciał śmigać na tym gwincie to ile mogę za nie dostać? proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze sie oplaca,problem w tym ze z a6 nie pasi tyl do a4,przody sa chyba te same ale tyl nie,(a6-passat),za ta cene mozna pokusic sie na handel jak gwint jest w dobrej formie,jak nie bedziesz chcial daj znaka sam go wezme na handel do norge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie pasuje do a4 w tej cenie to sam bym się pokusił do swojej ;(,czyli jedynie to zostaje kupić je i wrzucić na forum a6 i może ktoś łyknie tylko jest jeszcze jedna sprawa, wisiały one na allegro za 500zl i nikt ich nie łykną :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 19:57_________________________________________________

pewnie ze sie oplaca,problem w tym ze z a6 nie pasi tyl do a4,przody sa chyba te same ale tyl nie,(a6-passat),za ta cene mozna pokusic sie na handel jak gwint jest w dobrej formie,jak nie bedziesz chcial daj znaka sam go wezme na handel do norge

to ja będę próbował go sprzedać i może uda się ukroić od ceny a jeśli nie to jesteś na niego chętny za 350zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mowimy o tym fk zoltym za 500zl co wisi na allegro?ciekawe jaki naprawde jego stan jezeli amorki nie ciekna(sprezyny byly troche pordzewiale z tego co kojaze)za 350zl moge go wziasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje tylne nie ciekną np. a i tak sa miekkie :decayed:

norma przy pewnych przebiegach mialem to samo kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regenerowalem,jezdzilem 1 sezon i przy sprzedazy jeszcze dobrze trzymaly

Podasz mi jakieś namiary?? Bo moje tylne nadawały by się do regeneracji :) Musze jeszcs sprawdzić czy nie maja regulacji bo tył miekki troszke a przód strasznie twardy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...