Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Nie odpala po wymianie łańcuszka rozrządu


v_dawid187_v

Rekomendowane odpowiedzi

nie musisz zdejmowac glowicy pod warunkiem ze zawory sa ok. Zadzwon do mnie jutro rano to powiem Ci co trzeba zrobic. Nr masz ponizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyciskaj szklanki po prostu.

Nastepnym razem przed wymiana postaw auto na noc i rano nie odpalaj zabieraj sie wtedy za wymiane.

Przypuszczalnie zrobiles tak ze auto bylo zaraz przed wymiana odpalone gesty olej napłyną do szklanek i sobie powstawały już nie siadając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze wyciska sie olej ze szklanek jak podnosi sie walek(ki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba koledzy nie kazdy od razu madrym sie urodzil :) ale bynajmniej ucze sie na bledach szkoda tylko ze troche kosztuja

wiem juz wszystko zdjelem walki i szklanki cisnienia brak, zawory wydech ok zawory ssace 4 do wymiany kazdy srodkowy

w poniedzialek zwalam glowice, jutro jeszcze sql i duzo nauki :( mysle czy wymienic glowice cala czy same zawory za zawory ok

120 pln by wyszlo uszczelki po taniosci w zamienniku(kolektor ssacymwydechowy i pod glowice) troche z zaworami byloby zabawy

i ciekawe czy gniazda zaworowe nie bylyby do szlifowania 2 glowica kompletna z napinaczem lancuchem walkami i czujnikiem halla

ogolnie calosc jakies 250 zl i w sumie niedaleko odemnie gosciu ma tylko ciekawe w jakim stanie niby dobra i daje na nia gwarancje

3ebaby bylo odwrocic ja i zalac nafta na zawory ciekawe czy bd ok

a wy jak myslicie regeneracja tej czy ladowac 2ga?? pozatym lancuch wymienialem bo jush stukal jak diesel a nie wiem czy napinacz ok:/ a tam niby jest z napinaczem glowica

hmm no i podczas roboty moze jakies foto story bd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz druga glowice i ja rozbierz

sprawdz jak wyglądaja prowadnice, gniazda i zawory, ewentualnie szlifoowanie zaworów, obróbka gniazd i docieranie całosci

frezowanie głowicy tez sie przyda, wymiana szczelnien

może kupię od Ciebie wałki rozrządu :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jush 2 glowice pol dnia mi zajelo w sniezycy dojechanie po nia :( ale jest dobra :) dodtkowo czujnik halla napinacz itp ona jest zlozona tylko bez srub od glowicy ale teraz sie zalamalem :(:(:( jeszcze nie zdjelem starej zalalem w swiece oleju zobaczyc czy tloki trzymaja i szczena w dol olej spada ale jakby mogly sie pierscienie rozwalic?? wczesniej chodzil i nagle buba nie wiem jak zwale moja glowice to zobacze zawory jak bd ok to juz wogule bryndza z nydza zdejmowanie miski rozkrecanie korbowodu i wymiana pierscieni a przy okazji pewnie i panewek chyba poszukam calego silnika jakby to bylo tak :( zalamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wymienił te pierscienie i panewki jak jest potrzeba

nie kosztuje to krocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> tloki ok :) olej jeszcze na nich stal i to durzo :) wyjelem glowice tak jak przepuszczalem kazdy srodkowy zawor pogiety jutro bd go skrecal

mam nadzieje ze odpali uszczelka pod glowice byla w stanie tragicznym na niektorych tlokach prawie nie mial chlodzenia

tak zapieczona ze srubokretem trudno bylo przebic ale mam nadzieje ze jutro bd ok od jakiejs 14 zaczne go skrecac

jak odpali i bd ok to w sumie mam na sprzedaz czesci od starej czujnik halla napinacz walki zawory te dobre no praktycznie wszystko

szkoda tylko ze przy tej drugiej glowicy nie bylo cewki :/ ale dobre i to co bylo :)[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 23:34_________________________________________________pytanie do kolegi devastation ile by kosztowala u ciebie renowacaja alusow w sumie tylko zedrzec stara farbe i pomalowac??

mam orginalne fajne 16" i szkoda mi ich bo w zeszlym roku zbraklo funduszy na stalowki i przez zime purchli dostaly

teraz mam stalowki a te jak leza to moglbym cos z nimi podzialac

chyba ze ktos zna kogos kto to robi w oklicach plocka?? wwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie maluje alu, kola musialbym wrzucic do pieca a to moze je trwale odksztalcic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewien sukces jest ale ciekawe na jak dlugo?? narazie odpalil pochodzil chwile i zgas aku padl:/ teraz sie laduje zobacze niedlugo jak on kreci[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 23:20_________________________________________________nie wiem ;( :( :( :( wal kreci glowica stoi jak rusze recznie cos tam idzie ale oglnie d*pa nie dziala nie odpala

mam dosc jutro ciagne go do mechanika i znow w kij pieniedzy w plecy :( :( :( a jush odpalil i chwile pochodzil :([br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 23:38_________________________________________________w najgorszym wypadku silnik do wymiany bd zalamie sie pewnie a samochod odbiore w nowym roku :([br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 23:39_________________________________________________hmm bylem u jednego mechanika powiedzial ze sie nie podejmnie u 2go to samo

nie wiem jutro poszukam dalej :/ samemu jush mi sie nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie qumam, w czym jest problem ?

nie pali, nie ma sprezania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie kumam pozatym naprawde brak czasu ... nie ruszalem go pozniej, nic nie sprawdzalem, dzisiaj 2 samochodami nie moglem go wyciagnac z garazu hehe

duzy spadek mam na wjezdzie w koncu podjechala fadroma i jakos poszlo jutro z rana holowanko na warsztacik co zaplace to zaplace ale mam nadzieje ze uciesze sie znow piekna praca silnika :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:42_________________________________________________hmm no to tak skrecic dobrze skrecilem :) glowica hmm zla kupilem tzn zapchane kanaly olejowe glowica do wyjeb... stara poszla do regeneracji

moze w przyszlym tygu bd na chodzie do tego dzis kupilem caly rozrzad paski, rolki, napinacz, uszczelki glowicy (napinacz,dekiel,wydech,ssacy i pod) do tego termostat i pompa wody wszystko ori jak zobaczylem ile za same czesci to sie zalamalem ale hmm jakos to bd zobaczymy co dalej opisze jak sie dowiem pozdro

pytania o ceny czesci ori prosze na mail'a w pracy bd w poniedzialek moge sprawdzic i jakbyscie mogli prosze o nr czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...