Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prośba o doradę w wyborze felg


euri23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie chciałbym wiedzieć czy te felgi http://moto.allegro.pl/alufelgi-16-5x112-rh-z-oponami-polerowany-rant-i1351660957.html

będą pasowały do mojej niuni czy raczej ten wzór pozostawić posiadaczom golfa ????? A może ktoś mógłby mi podrzucić jakiś wzór który by pasował dodam że interesują mnie tylko 16" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga całkiem ładna moim zdaniem, fajny rant, stylistycznie powinna pasować do b5. Tylko szeroka jest i ta opona mocno naciągnięta. Ona ma 9 cali szerokości i nie wiem czy nie będzie gdzieś ocierać. Jaki zawias masz? Dobrze by było obniżyć trochę do tej felgi żeby lepiej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądnij galerie użytkowników i galerie b5 może coś upatrzysz dla siebie i zastanów się nad tą szesnastką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najladniejszy wzór 16 do b5 :good:

Te z tym rantem to bardziej do golfa pasują - styl nisko i szeroko.

Zastanów sie nad 17:) Różnica pomiędzy komfortem praktycznie niezauważalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie do następnego sezonu jeszcze jest czas to i w 17 coś poszperam a przeglądnięcie galerii to też bardzo dobry pomysł dzięki wielkie wszystkim :hi:w każdym bądź razie z tych pierwszych zrezygnowałem i w ogóle z tego wzoru :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz popatrz może cos ci sie spodoba w 17, jest napewno większy wybór niż 16 :) popatrz w szczególności na ORI

pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś powiedział na taki wzór co prawda cena nie jest tak przystępna jak w tych co mi podesłałeś ale fajny wzór http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-16-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-i1347332868.html :> :mysli:

Skoro za 1200zł można kupić komplet nowych felg, to na 100% jest to chińszczyzna albo coś gdzieś z kambodży. Po sezonie będziesz musiał kupować komplet nowych felg, bo te będą do wywalenia :gwizdanie: badziewia prostować się nie opłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś powiedział na taki wzór co prawda cena nie jest tak przystępna jak w tych co mi podesłałeś ale fajny wzór http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-16-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-i1347332868.html :> :mysli:

Skoro za 1200zł można kupić komplet nowych felg, to na 100% jest to chińszczyzna albo coś gdzieś z kambodży. Po sezonie będziesz musiał kupować komplet nowych felg, bo te będą do wywalenia :gwizdanie: badziewia prostować się nie opłaca :)

chńskie chińskie i nie warto, za taka cene możesz wyrwać ładne ori 17 od kogoś z forum np. albo na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś powiedział na taki wzór co prawda cena nie jest tak przystępna jak w tych co mi podesłałeś ale fajny wzór http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-16-5x112-audi-a3-a4-a6-a8-i1347332868.html :> :mysli:

Skoro za 1200zł można kupić komplet nowych felg, to na 100% jest to chińszczyzna albo coś gdzieś z kambodży. Po sezonie będziesz musiał kupować komplet nowych felg, bo te będą do wywalenia :gwizdanie: badziewia prostować się nie opłaca :)

jeździłeś kiedyś na takich felgach ?? widziałeś je pogięte w rozmiarze 16" z oponą powiedzmy 205/55 ??

myślisz, że ile są warte szesnastki, a na allegro to wszystkie prościutkie bez napraw, i używane tylko od święta :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów sie nad 17:) Różnica pomiędzy komfortem praktycznie niezauważalna

bzdura, to jest wlasnie granica miedzy komfortem, a wygladem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz kolego własnego gustu, nie wiesz co Ci się podoba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój gust jak wiadomo ale ja po prostu nie chce popełnić błędu i zepsuć wizerunku swojego maleństwa :confused4: te ostatnie które wysłałem mam zamiar kupić chę sie tylko utwaierdzić w tym czy to jest dobry wybór :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz kolego własnego gustu, nie wiesz co Ci się podoba :mysli:

Te pierwsze mam u siebie tylko że z innym dekielkiem :) i są całkiem spoko wg mnie. Ale kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...