Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Air Bag problem 589,654,655,1212 + wylaczenie kontrolki


k3u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

1.mam problem z poduchami:

4 Faults Found:

00589 - Airbag Igniter 1: Passenger Side (N131)

32-00 - Resistance too High

00654 - Seat Belt Tensioner Igniter: Driver Side (N153)

32-00 - Resistance too High

00655 - Seat Belt Tensioner Igniter: Passenger Side (N154)

32-00 - Resistance too High

01212 - Belt Tensioner Igniter: Rear Passenger Side (N197)

36-00 - Open Circuit

Bledy skasowane (VAG COM 311.2) wyskakuja ponownie.

Co moge zrobic we wlasnym zakresie? Od czego zaczac? jak sie zabrac? Prosze o w miare mozliwosci dokladna procedure sprawdzania i ew naprawiania.

2. Poniewaz na pewno nie zdaze sie uporac z naprawa poduszek do czasu egzaminu na prawko (w UK egamin zdaje sie na wlasnym samoch. ale nie moze byc zadnych kontrolek alarmowych) mam pytanie: jak wylaczyc tymczasowo kontrolke Air BAg?

Jesli moj problem jest juz gdzies opisany, to przepraszam,ale nie moglem znalezc satysfakcjonujacej odpowiedzi. Poprosze o linka.

dzieki i pozdr

Edit by Baskecior: pamiętaj o poprawnym nazywaniu tematów. Poprawiłem nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kontrolki możesz spróbować tak jak pisze w książce serwisowej

21909787ns3.th.jpg

nie wiem czy zadziała ewentualnie można żaróweczke wykręcić od kontrolki i możesz zdawać egzamin może niech też inni się wypowiedzą bo mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze jest to kwestia stykow pod fotelem.. Mialem to samo.. Wystarczylo je przeczyscic, a pozniej usunac bledy VAG'iem..

grippen Popieram.. Jak sie nie uda to na sam egzamin wyciagnij zaroweczke od airbagu.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zrób tak jak napisał ykk przeczyść styki a później skasuj błędy może pomoże może któraś z kostek nie łączy posprawdzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w vagu przypadkiem nie może zrobić adaptacji tak aby poduchy wyłączyć?? napewno pasażera można ale niewiem jak kierowcy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie błędy gdy odpiąłem wtyczkę (Siemiensa) od sterownika Airbagów - tunel środkowy.Okazało się że jej nie dopchnąłem potem do końca w ten sterownik a ona ma "czujniki" niepodłączenia (styki rozwierne)...wywala dokładnie takie błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k3u mam taki sm model jak ty ,tylko 97 i u mnie nie ma wylacznika w schowku,mozesz dezaktywowac poduche pasazera vagiem ,ale wcale nie musisz zdawac egzaminu wlasnym autem ,ja zdawalem insruktorskim i kosztowalo mnie to 16 funtow[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 01:27 _________________________________________________a jesli po skasowaniu dalej wywala te same bledu wal do serwisu,bo poduchy powinno sie sprawdzac co ok 10-12 lat ale roznie to bywa,lepiej bedzie jak oni to sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick poduchy co 10 lat powinny być wymieniane.

kolega napewno już zdał ten egzamin, swoją drogą to niezłego kotleta odgrzałeś, (sami archeolodzy na forum się ujawniają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzalem ,bo nikt mu nie odpowiedzial,a i on sam nie daje znaku ,ze cos wiecej wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...