Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] problem z moca prosze o analize logow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam problem z moca silnika 1900 tdi 81kW stracil dynamike jechac jedzie pali dobrze okolo 5.5 l do 6.0 do 3000 obrotow jest w miare poznej nie czuc juz takiego buta przy 4000 tryb awaryjny blad 00575 jak pamietam przeladowanie po zgaszeniu silnika jest znowu ok powyzej 4000 tryb awaryjny brak turbo wysylam logi prosze o analize

grupa 03

http://img171.imageshack.us/my.php?image=03do3.jpg

grupa 08

http://img513.imageshack.us/my.php?image=08at3.jpg

grupa 011

http://img519.imageshack.us/my.php?image=011uh8.jpg

pozdro

Opublikowano

odpowiem w ciemno nie patrząc na logi - firanka w turbinie -

Opublikowano
  • Autor

a dokładkniej patrzac na logi ?

Opublikowano

A ja stawiam na N75 bo nic nie robi zeby zniwelowac przeladowanie.

Kurde musze sobie poprzypominac wszystko bo pozapominalo sie co z czym sie je. :kox:

Opublikowano

Pikuś - n75 walczy. Alo je zamurowało totalnie, albo n75 jest źle podłączony

Opublikowano

kalina im wieksza wartosc w ostatnim polu to chyba wieksze doladowanie jest. czyli n75 pracuje ale zle bo caly czas daje na maxa.

Opublikowano

na próbe podmien N75 na nowy ....

Opublikowano

na próbe podmien N75 na nowy ....

Też stawiam na to samo :)

Ale turbo pompuje i tak długo z takim przeładowaniem - 575 powinien pojawić się wcześniej.

Opublikowano

na próbe podmien N75 na nowy ....

Ale turbo pompuje i tak długo z takim przeładowaniem - 575 powinien pojawić się wcześniej.

notlauf powinien sie pojawic po 7 sekundach [jak dobrze pamietam] od przekroczenia granic akceptowalności przez ECU ... ;)

Opublikowano

notlauf powinien sie pojawic po 7 sekundach [jak dobrze pamietam] od przekroczenia granic akceptowalności przez ECU ... ;)

Dosyć długi czas :mysli:

Opublikowano

Im większa wartość w ostatniej kolumnie tym mniejsze ciśnienie doładowania. Widać to dokładnie jak złapał notlauf`a jest 94,4. Ale sztanga wogóle nie reaguje, co widać po ciśnieniu doładowania. Czas to 5 sekund.

Opublikowano

To zwracam honor :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za sugestie najpierw zmienie zaworek n75 i sproboje go przegonic

Opublikowano

Ale nikt nie powiedział że n75 jest uszkodzony. Trzeba ustalić najpierw czy sztanga bangla.

Opublikowano
  • Autor

Witam

wymienialem wczoraj swieczki i sprawdzilem sztange w turbo jak gdzies slyszlem powinna sie lekko ruszac u mnie reka raczej sie nie da ruszyc jak odpale samochod i wyjme wezyk z gruchy to opada na jakis 1cm czy tak ma byc w modelu AFN 110 ?

pozdro

Opublikowano

1 centymetr ruchu to stanowczo zamało.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.