Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Nie działa ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mam problem z ABSem a mianowicie,ostatnio były wymieniane tarcze i klocki tył,i od tej pory pali sie kontrolka ABS i owy ABS nie działa,co mogło sie staĆ,czujnik,czy możliwe, że mechanik coś uszkodził :angry:z góry dzięki

Opublikowano

najpierw VAG

Opublikowano
  • Autor

myślałem ,że może czujnik nie dolega,musze poszukaĆ u siebie w okolicy kogoś gdzie moge się podłączyĆ, :confused4:

Opublikowano

prawdopodobnie czujnik został naruszony i ma złą odległośc od koronki

albo przewód jest odłączony

Opublikowano
  • Autor

i jeszcze takie pytanko mam,ponieważ mam Audi od niedawna i jest troszke roboty przy niej chciałem zapytaĆ co jest przyczyną tego oto zjawiska ,że jak troche dłużej przeciągne ją na biegu to ciągnie i nagle traci moc i ledwo jedzie(ale nie zawsze tak jest)przepływomież do wymiany :mysli:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 19:46_________________________________________________Dzięki Wielkie za pomoc,podepne jeszcze pod VAGa i posprawdzam czujnik i przewody :good:

Opublikowano

musisz zrobic diagnostyke i logi

prwdopodobnie masz przeładownie

kierownice sie zapiekły

Opublikowano

popieram kolege co do kierownicy a to ze nie ma mocy to wchodzie w tryb serwisowy.( a jak zgasisz i zapalisz to wraca moc?)

Opublikowano
  • Autor

ok,jak zgasze i zapale to wraca moc i jest ok(słyszałem ,że może to byĆ przez filtr paliwa),ale jak kierownice się zapiekły bo nie kumam(sorki ,że takie pytanie zadałem ale nie znam się na tym :embarrassed:) :kox: z góry dzięki za wyrozumiałośĆ i pomoc[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:04_________________________________________________Już wiem co to za kierownice :kox:chodzi o turbo,całkiem możliwe bo autko kupiłem od ojca a on za bardzo go nie przepalał,

Opublikowano

Co do ABS,zajrzyj do czujników,a najlepiej tak jak pisali wyżej zapnij VAGa i bedziesz wiedział który dokładnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ok,PEREZ1 pytałeś czy jak zgasze i zapale to czy wraca moc,tak wraca i jest ok,przeciągne na biegu i łapie muła i wtedy dam do końca gaz i ledwo jedzie,wcale się nie zbiera tak jak powinna

Opublikowano

ok,PEREZ1 pytałeś czy jak zgasze i zapale to czy wraca moc,tak wraca i jest ok,przeciągne na biegu i łapie muła i wtedy dam do końca gaz i ledwo jedzie,wcale się nie zbiera tak jak powinna

ewidentne przeładowanie,ale VAG i logi prawdę powiedzą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kali S4 przeładowanie mówisz,to co teraz począĆ,co będzie do wymiany,da się to jakoś naprawiĆ :mysli:

Opublikowano

Nie koniecznie od razu do wymiany :wink4: może wystarczy wyczyścić turbawke. Ale bez logów to tylko wróżby :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no tak,po niedzieli pojade się podpiąĆ i zobaczymy co jest nie tak,a wież może ile podpięcie i logi kosztują tak mniej więcej,bo w mojej starej 80tce nie podpinałem się i nie wiem ile taka przyjemnośĆ kosztuje :kox:

Opublikowano

Kolego na temat Vaga i logów poczytaj sobie w dziale Diagnostyka Vag tam masz wszystko ładnie pięknie opisane co trzeba jak robić. Co do kosztów - to najtaniej cie wyjdzie jak kupisz sobie kabelek a jak masz smyka do elektroniki to możesz sobie nawet sam w wersji na com zrobić. Nie będziesz musiał z byle pierdołą jeździć po elektrykach cudakach którzy nie dość że cię skroją to jeszcze głupot ci naopowiadają.

Opublikowano

Dogadaj się z kolegami z regionu,napewno któryś ma kabel i pomoże :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ok,dzięki koledzy :drinks:coś podołam,widziałem dzisiaj znajomego który kiedyś robił mi 80tke u mnie w mieście,teraz przenieśli warsztat ale mówił żebym podjechał to podepnie i zobaczy co jest nie tak,jeszcze raz dzięki,pozdro

Opublikowano

Oby tylko nie skończyło się na sprawdzeniu błędów :cool1:

Opublikowano
  • Autor

hehe,a dodam jeszcze do tego ABSu to jak zapale auto świeci się kontrolka ABS,jak rusze i przekrocze 18km/h to zapala sie wykrzyknik ten taki w nawiasie(!),i cały czas świeci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.