Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wymiana świec żarowych


pawlo27

Rekomendowane odpowiedzi

Bez strachu nie da rady :decayed:

Chyba nie ma sprawdzonego patentu na te fajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum znalazłem patent ze sznurkiem. Przeplatasz sznurek przez fajkę i ciągniesz do siebie pod kątem jak jest świeca.

Przetestowałem osobiście i bez problemów szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam do wymiany świece żarowe ale jak idę i pytam to się pytają czy są one z dogrzewaniem czy nie o co z tym chodzi? Jakie świece trzeba kupić? Może ktoś wie o co chodzi???

Do twojego motorka BERU GN 855 do silnika a do płynu inne, ale o tym i tamtym jest na forum wystarczy poszukać.

pytają bo są dwa rodzaje zamontowane w silniku : 3 które podgrzewają płyn chłodniczy i 4 które podgrzewają komorę spalania.

No i co z tego ,grzeją wtedy kiedy mają jak te tak i tamte.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 16:56_________________________________________________A tak poza tym nie podchodzić do wymiany świec bez klucza dynamometrycznego, ale o tym też jest na forum,szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam może mi ktoś podpowie jakie świece do mojego AWX i gdzie je znaleść pod maską :decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 12:15_________________________________________________http://allegro.pl/swiece-zarowe-vw-audi-skoda-seat-1-9tdi-tdi-bosch-i1386923754.html

może coś takiego

z prawej strony gowicy je znajdziesz,ale jak nie wiesz gdzie ich szukać to lepiej się nie zabieraj za ich wymiane. Wrzucał ktoś ostatnio katalog NGK poszukaj a dobierzesz do swojego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...