Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Znika płyn hamulcowy


staop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu ubywa mi płyn hamulcowy (w 3 tyg ok 500ml) sprawdzalem wszystkie wezyki i przy kolach wszedzie sucho tylko znajomy powiedzial mi ze plyn moze lac sie do servo czy to jest mozliwe i jak to sprawdzic i naprawic no chyba ze jest jakas inna przyczyna prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób tak;

ty wchodzisz do kanału i obserwujesz tylne zaciski,a kumpel zaciąga i puszcza ręczny :wink4:

podpowiadam ci takie rozwiązanie bo sam miałem identyczną ''zagadkę'' u mnie padł oring w cylinderku od strony zaczepu linki ręcznego i puszczał płyn tylko przy zaciąganiu i spuszczaniu ręcznego :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest w razie WU ten wysprzeglnik ?

wysprzeglik masz zamontowany do skrzyni biegów z lewej strony ..znajdziesz na pewno jak po oglądasz dokładnie skrzynie biegów

Idzie do niego wężyk z płynem hamulcowym

wydaje mi się że chyba chodzi o od powietrznik sprzęgła

a od powietrznik sprzęgła też na nim sie znajduje.....zobaczysz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyn rzeczywiście może się lać do serwa a później pod dywanik w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie juz chyba wszystko sprawdzil moj juz byly mechanik jak sie zwal i najgorsze ze tylko pogorszyl sprawe bo niepotrzebnie wykrecil cale servo i teraz hamulce sa jak brzytwa tylko ze odrazu blokuja kola i ciezko jest tylko zwolnic a nie odrazu gwaltownie hamowac i jak moge to naprawic? i cos mi sie zdaje ze dalej ubywa plyn i chyba sam sie tym zajme i sprawde dobrze ten wysprzeglnik a jak zobacze ze to on puszcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wysprzęglik puszcza powinien być wyciek na połączeniu skrzyni ze silnikiem..a sprawdź jeszcze pompkę sprzęgła czy tam nie masz na niej wycieku i płyn nie leje sie do środka samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...